لوله بازکنی رشت ، طراحی سایت لوله بازکنی رشت و گیلان

instagram instagram
انواع دستگاه لوله بازکنی با فنر

دستگاه لوله بازکنی با فنر دستگاهی شامل یک فنر منعطف و بلند است که به یک سر آن سر فنر و متعلقات وصل شده و از سوی دیگر نیروی محرکه ای فنر را می چرخاند و درون لوله حرکت می دهد.

فنر که از جنس فولاد است با انعطاف پذیری داخل پیچ و خم لوله به راحتی می چرخد و با قلابی که در سر دارد اقدام به برطرف کردن گرفتگی می کند.

فنر لوله بازکنی بر 3 نوع است : فنر لوله بازکن دستی ، دستگاه لوله بازکنی با فنر ، فنر لوله بازکن دستی

همان طور که گفته شد بهترین روش برای بازکردن گرفتگی لوله فنر است که نوع دستی آن نیز جهت برطرف کردن گرفتگی های جزیی و ضعیف مورد استفاده قرار می گیرد.
گیره فاضلابی

گیره فاضلابی میله ای انعطاف پذیر از جنس فلز که طول آن 125 سانتی متر می باشد و بهترین ابزار برای خارج کردن اشیاء قیمتی درون لوله فاضلاب و توالت می باشد.

البته این در صورتی است که اشیاء با چشم دیده شوند ، اگر دسترسی به گیره فاضلابی ندارید سریعا با لوله بازکنی گیلان تماس بگیرید.

 

 
چگونه میتوانم با شما تماس بگیرم ؟

برای مشکلات لوله بازکنی در گلسار رشت شما عزیزان می توانید با شماره 09117950415 برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

چقدر طول میکشه تا شما برسین ؟

معمولا بین 20 تا 30 دقیقه در محل مورد نظر شما حاضر خواهیم شد.

آیا بازدید شما هزینه دارد ؟

خیر. بازدید توسط ما کاملا رایگان می باشد.

 

 

گرفتگی لوله آشپزخانه

لوله بازکنی چیست : در گرفتگی لوله آشپزخانه قسمت سینک مهم ترین عوامل گرفتگی لوله شما وجود و تجمع چربی حاصل از شستشوی ظروف و غیره در داخل لوله می باشد. که این گرفتگی حتما باید با تجهزات فنر لوله بازکنی با سایز بالای16 انجام شود.!

شاید برای شما سوال شود چرا فنر لوله بازکنی فقط برای رفع چربی آشپزخانه؟؟؟در پاسخ به این سوال باید گفت :همان طوری که چربی دور لوله جمع شده هست. باید از ابزاری استفاده شود که بتواند این چربی های جمع شده را از دور لوله جدا کند و به طرف چاه هدایت شود. که این عمل فقط با فنر لوله بازکنی امکان پذیر است. ولی درقسمت گرفتگی کف آشپزخانه ممکن است این عوامل تغییر کند.

گرفتگی چاه توالت ایرانی و فرنگی ممکن است در اثر دستمال کاغذی اشیاء از دست خارج شده وجود مقادیری مصالح از موقع ساخت و ساز در داخل سیفون و در انتها در ساختمان های قدیمی رسوب گرفتگی لوله میتواند عوامل گرفتگی چاه توالت باشد، و برای رفع گرفتگی نسبت به نوع گرفتگی از ابزار مختلفی برای رفع آن باید استفاده شود.
گرفتگی لوله حیاط

گرفتگی از نوع تراس یا حیاط خلوت یا کف پارکینگ یا موارد شبیه به آن درصد بالای گرفتگی داخل سیفون میباشد ، که عوامل گرفتگی اکثرأ مصالح باقی مانده و اشغال های سطحی و رسوب گرفتگی میباشد و رفع آن نسبت به گرفتگی از ابزار بروز فنی استفاده میشود.
گرفتگی لوله پشت بامی

گرفتگی پشت بامی یا همان ناودون که در اکثریت این نوع گرفتگی ها تجمع ماسه به مرور زمان که از راه بام خانه شما وارد لوله میشود و میتواند در قسمت های مختلف لوله اعم از :سیفون زانو و … جمع شده باشد و گرفتگی به وجود آید البته عوامل دیگری نیز مثل ورود کهنه برگ و…نیز میتواند باعث گرفتگی لوله ناودون شود که این نوع گرفتگی نیز با فنر لوله بازکنی سابقه انجام زیادی دارد.

گرفتگی هایی نیز وجود دارد. که ممکن است در محل سکونت محل کار و غیره با شکل و شباهت مختلفی با آنها روبه رو شوید مثال: گرفتی لوله خروجی اصلی ساختمان گرفتگی کل لوله های یک طبقه یا قسمتی از ساختمان و یا گرفتگی دو واحد مشترک که خروجی آنها به یک شاه لوله منتهی میشود روبه رو شوید که نیرو های ما در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل با استفاده از بروز ترین ابزار تمام این گرفتگی ها را برای شما همشهریان عزیز رفع خواهند کرد .

خدمات رشت لوله

تخلیه چاه

رفع گرفتگی لوله

رفع بوی چاه و فاضلاب

باز کردن لوله

 

گرفتگی لوله و لوله گرفتگی بیش از 70 سال است که تبدیل به معضلی برای ایرانیان شده است . سالهاست که برای لوله بازکنی در ایران مخصوصا لوله بازکنی در تهران از روشهای متفاوتی برای رفع گرفتگی به کار گرفته میشود.

اما در این میان دستگاه فنر لوله بازکنی بهترین و مطمئن ترین روش برای رفع گرفتگی لوله است. در ادامه این مقاله با دستگاه فنر لوله بازکنی و روش های استفاده از آن بیشتر بحث می کنیم.

انواع دستگاه لوله بازکنی با فنر

دستگاه لوله بازکنی با فنر دستگاهی شامل یک فنر منعطف و بلند است که به یک سر آن سر فنر و متعلقات وصل شده و از سوی دیگر نیروی محرکه ای فنر را می چرخاند و درون لوله حرکت می دهد. فنر که از جنس فولاد است با انعطاف پذیری داخل پیچ و خم لوله به راحتی می چرخد و با قلابی که در سر دارد اقدام به برطرف کردن گرفتگی میکند.

فنر لوله بازکنی بر 3 نوع است

فنر لوله بازکن دستی
دستگاه لوله بازکنی با فنر

فنر لوله بازکن دستی

همانطور که گفته شد بهترین روش برای بازکردن گرفتگی لوله فنر است که نوع دستی آن نیز جهت برطرف کردن گرفتگی های جزیی و ضعیف مورد استفاده قرار می گیرد. طول فنرلوله بازکن دستی نسبت به دستگاه فنر کمتر است و نیروی محرکه آن به وسیله دست انجام میگیرد. این روش بهترین و پرکاربردترین روش برای بازکردن لوله های خانگی است و جایگزین مناسبی برای محلولهای لوله بازکنی و اسیدها است.

چرا باید از فنر لوله بازکنی برای رفع گرفتگی لوله استفاده کنیم ؟

روش های مختلفی برای باز کردن لوله وجود دارد. بعضی ها ترجیح می دهند تا از اسیدهای لوله بازکنی برای این مشکل استفاده کنند که همین خود باعث پوسیدگی و خوردگی لوله می شود. بعضی دیگر نیز از تلمبه و ابزارهای مشابه اقدام به بازکردن لوله می کنند و حتی بعضی دیگر از محلول لوله بازکن خانگی اقدام به رفع گرفتگی لوله می کنند که البته این موارد برای گرفتگی های جزیی کاربرد دارد و استفاده افراطی و نادرست از این وسایل می تواند هم به لوله آسیب وارد کند و هم به افرادی که از این روش ها استفاده می کنند. اما در میان این روشها بهترین و تضمینی ترین روش استفاده از فنر لوله بازکنی است. در قسمت نوک فنر قلابی از جنس فولاد مقاوم وجود دارد که با چرخش فنر در لوله اقدام به ازبین بردن مانع در لوله می کند و همچنین علاوه برآن می تواند لایه روبی در لوله که معمولا بر اثر وجود روغن ها در لوله به وجود می آید نیز انجام دهد.
برای بازکردن لوله توالت های ایرانی و فرنگی نیز از فنر لوله استفاده می کنند که کارشناسان مجرب اغلب توصیه میکنند که برای رفع گرفتگی توالت فرنگی از دستگاه تراکم هوا استفاده شود. به این دلیل که نوک فنر بسیار تیز بوده و امکان آسیب زدن به جداره توالت فرنگی وجود دارد.
انتهای فنر نیز بایستی به یک دستگاه محرکه متصل باشد تا با نیروی کافی اقدام به حرکت و چرخش فنر درون لوله کند. در فنر لوله دستی حرکت فنر توسط دست انجام می شود که معمولا برای گرفتگی های جزیی به کار برده می شود.
فنر مورد استفاده در دستگاه معمولا بایستی از جنس فولاد باشد تا تحمل ارتعاش و چرخش توسط محرک را داشته باشد. instagram

تماس با گیل دیتا تماس با گیل دیتا

مطالب مشابه


2019 © تمامی حقوق این وب‌سایت برای گیل دیتا محفوظ است.
انصراف
پشتیبانی آنلاین