سایت کلینیک پزشکی در رشت

instagram instagram
مراکز درمانی نظیر درمانگاه ها، مطب ها و بیمارستان ها حتما نیاز به یک وب سایت پزشکی دارند. این مراکز باید آدرس، شماره تماس، روزها و ساعات خدمات رسانی، لیست پزشکان و تخصص ها و در برخی موارد مقالات و مطالعات پزشکی را در اختیار بیماران قرار دهند.
تشکیل پرونده پزشکی الکترونیکی، نوبت دهی آنلاین و... از جمله مهم ترین خدمات و سرویس های مختلف طراحی وب سایت پزشکی است که باعث آسودگی خاطر بیماران و حتی پزشکان و مسئولین مراکز درمانی می شود.
طراحی سایت پزشکی برای پزشکان تازه کار سبب می شود که آنها نه تنها نسبت به معرفی تخصص، رزومه و نیز ارائه مقالات علمی و مطالعات جدید پزشکی خود بپردازند بلکه با قرار دادن سرویس های مختلف در طراحی وب سایت پزشکی نتایج مفیدی نصیب بیماران خواهد گردید.
یک وب سایت پزشکی باید شامل اطلاعات جامع پزشک یا پزشکان مربوطه نیز باشد. اطلاعاتی نظیر رزومه، دانشگاه محل تحصیل، نوع تخصص یا فوق تخصص دکتر مربوطه، آدرس و شماره تلفن مطب یا مرکز درمانی، روز و ساعت خدمت رسانی پزشک یا پزشک مربوطه و حتی برای بیمارستان ها و مراکز درمانی باید امکان نوبت دهی آنلاین وجود داشته باشد.

مهم ترین ویژگی یک وب سایت پزشکی چیست؟


مراکز درمانی نظیر درمانگاه ها، مطب ها و بیمارستان ها حتما نیاز به یک وب سایت پزشکی دارند. این مراکز باید آدرس، شماره تماس، روزها و ساعات خدمات رسانی، لیست پزشکان و تخصص ها و در برخی موارد مقالات و مطالعات پزشکی را در اختیار بیماران قرار دهند.

تشکیل پرونده پزشکی الکترونیکی، نوبت دهی آنلاین و... از جمله مهم ترین خدمات و سرویس های مختلف طراحی وب سایت پزشکی است که باعث آسودگی خاطر بیماران و حتی پزشکان و مسئولین مراکز درمانی می شود.

طراحی سایت پزشکی برای پزشکان تازه کار سبب می شود که آنها نه تنها نسبت به معرفی تخصص، رزومه و نیز ارائه مقالات علمی و مطالعات جدید پزشکی خود بپردازند بلکه با قرار دادن سرویس های مختلف در طراحی وب سایت پزشکی نتایج مفیدی نصیب بیماران خواهد گردید.


یک وب سایت پزشکی باید شامل اطلاعات جامع پزشک یا پزشکان مربوطه نیز باشد. اطلاعاتی نظیر رزومه، دانشگاه محل تحصیل، نوع تخصص یا فوق تخصص دکتر مربوطه، آدرس و شماره تلفن مطب یا مرکز درمانی، روز و ساعت خدمت رسانی پزشک یا پزشک مربوطه و حتی برای بیمارستان ها و مراکز درمانی باید امکان نوبت دهی آنلاین وجود داشته باشد.

امکانات وب سایت پزشکی

امکانات بی شماری را در طراحی سایت پزشکی با توجه به سلیقه و نیاز پزشکان در نظر گرفته و اجرا می شود که برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

 
1- رزومه پزشک

در این بخش از یک وب سایت پزشکی باید به معرفی درجه و تخصص یا فوق تخصص و همچنین سوابق علمی و دانشگاهی پزشک یا پزشکان، مطالعات و مقالات علمی  منتشر شده معتبر، راهکارهای درمانی و در برخی موارد دستاوردهای پزشکی پرداخته شود.

 
2-  مقالات و اطلاعات پزشکی

در این بخش از طراحی سایت پزشکی برای پزشکان و مراکز درمانی می توان جدیدترین اخبار مربوط به علم پزشکی و مقالاتی در این باره به کاربران ارایه کرد. لازم به ذکر است که این مقالات باید به زبانی ساده و قابل فهم برای اشخاص بدون سواد پزشکی باشند.

 
3- نوبت دهی آنلاین

از جمله موارد مهم در طراحی سایت پزشکی، سرویس نوبت دهی آنلاین می باشد. با اجرای سیستم نوبت دهی آنلاین این امکان در اختیار بیماران قرار داده می شود تا از زمان های خالی و روزهای ویزیت مطلع شده و به آسانی و بدون مراجعه حضوری چه در محل کار باشند چه در خانه و یا هر جای دیگری، تنها با دسترسی به اینترنت بتوانند نسبت به گرفتن نوبت در روز و ساعتی که برایشان مقدور است، اقدام نمایند.

 
4- تشکیل پرونده پزشکی الکترونیکی

در این بخش می توانیم که اطلاعات فردی، سوابق بیمار، پروسه درمان بیماری و جزئیات دیگر در پرونده پزشکی بیمار را به صورت الکترونیکی در اختیار بیمار قرار دهیم تا پزشک بتواند در هر لحظه به آن دسترسی داشته و در صورت لزوم آنرا به پزشک متخصص دیگری ارجاع دهد.

 
5-  پرسش و پاسخ های متداول

در این قسمت مراجعان به سایت پزشکی سوالات عمومی خود از جمله خدمات بیمه ای و بیمه های طرف قرارداد پزشک و...  را مطرح ساخته و پزشک مربوطه به آنها پاسخ می دهد.

 
6- معرفی امکانات و تجهیزات

امکانات، خدمات و تجهیزات موجود در مطب و یا درمانگاه و بیمارستان با زبان تصویر و فیلم به مراجعان نمایش داده می شود. ویدئو و عکس در طراحی سایت آزمایشگاه اهمیت زیادتری دارد زیرا باعث ایجاد حس اطمینان و اعتماد می شود.

 
چند نکته در طراحی وب سایت پزشکی

از آنجا که نیاز است، محتواها و مطالب یک وب سایت پزشکی توسط خود پزشک یا افراد آگاه به علم پزشکی هرچند وقت یک بار به روز رسانی شود، بهتر است که سایتهای دینامیک (پویا) در طراحی این گونه سایت ها استفاده شود تا پزشک یا تولید کننده محتوای پزشکی بتوانند از طریق سیستم های مدیریت محتوا اقدام به انتشار محتواها و مطالب در وب سایت پزشکی مذکور کنند.

نکته دیگر در طراحی یک وب سایت پزشکی، سازگاری بالای سایت با موبایل است. امروزه با پیشرفت تلفن های همراه، بیشتر کارهای اینترنتی از طریق موبایل صورت می گیرد پس عدم سازگاری وب سایت پزشکی شما با نسخه موبایل امتیازی منفی محسوب می شود. از این رو توجه به این نکته بسیار حائض اهمیت است.طراحی سایت پزشکان با ویژگی های سایت کامل پزشکی

امروزه ما اکثر نیاز های خود را در اینترنت و در میان وب سایت ها جستجو می کنیم، پزشکان نیز می توانند با داشتن وب سایت شخصی و بهینه سازی آن و کسب رتبه در گوگل در فضای مجازی در دسترس مخاطبین خود قرار گیرند و با به کار گیری امکاناتی مانند سیستم رزرو وقت آنلاین و بخشی از کار خود را به دست تکنولوژی بسپارند تا بخشی از کارشان سبک شود و لیستی آنلاین از وقت های رزور شده داشته باشند. همچنین می توانند رزومه خود و مقالات یا توصیه های پزشکی را در وب سایت قرار دهند.

طراحی سایت برای پزشکان باید به نحوی باشد تا کاربران نا آشنا به کامپیوتر نیز بتوانند به راحتی به امکانات اصلی آن مانند رزرو آنلاین، معرفی خدمات، منوهای سایت دسترسی داشته باشند ، همچنین بایستی در زمینه سئو (بهینه سازی سایت برای موتور های جستجوگر) قوی بوده تا بتواند مخاطبین بیشتری برای شما جذب کند زیرا ۸۰ درصد بازدید کنندگان وب سایت ها از طریق موتورهای جستجوگر مخصوصا گوگل وارد وب سایت ها می شوند.بازاریابی اینترنتی و بازاریابی محتوا نیز به طور قابل توجهی برای این زمینه موثر خواهد بود و می تواند باعث افزایش بازدید وب سایت و جذب مخاطب جدید شود همچنین به وسیله وب سایت می توانید با بیماران و نیازمندان توصیه های پزشکی به صورت مداوم ارتباط داشته باشید و به تعداد زیادی از آنها در کمترین زمان ممکن پاسخ دهید.

برای جلوگیری از طولانی شدن مقاله، در سه مقاله به شما توضیح خواهیم داد، مهم ترین ویژگی های یک سایت پزشکی خوب چه مواردی است.

ویژگی سایت پزشکی
۱- معرفی پزشک در سایت شخصی

اولین مورد از ویژگی های وبسایت پزشکی خوب این است که، اطلاعاتی از خود پزشک است، مواردی که به اعتبار بخشی شما بسیار کمک می کند . دو نمونه از مهم اطلاعات در این بخش به شرح زیر است.

    اطلاعات شخصی: این اطلاعات باید به صورت کاملا محدود شده باشد و بدانید دقیقا دانستن چه مواردی به بیمار کمک خواهد کرد.

اینکه کجا درس خوانده اید، چه دانشگاهی قبول شده اید، متولد کدام شهر هستید یا نبوغ و استعدادتان در چیست میتواند به جذاب شدن شما برای بیمار کمک کند.

    اطلاعات حرفه ای: این بخش قطعا نسبت به بخش قبلی از اهمیت بیشتری برخوردار است و کاربرد بیشتری برای بیمار دارد.

اینکه تخصص تان چیست، در چه مواردی تبحر دارید، مدارک و سوابق تحصیلی تان چیست و از همه مهم تر برگ برنده تان نسبت به سایر پزشکان چیست، را در این بخش بیان می کنید.

ویژگی سایت پزشکی
۲- دقیقا در مطب خود چه می کنید؟

تا حالا شده به این فکر کنید، چند ساعت در هفته در مطب حضور دارید؟ ۳۰ ساعت ؟ ۵۰ ساعت ؟ ۷۰ ساعت ؟

این بخش به شما کمک می کند که مشخص کنید دقیقا در مطب چه می کنید، چه خدماتی دارید؟ چه تجهیزاتی دارید؟ اگر بتوانید اطلاعات مفیدی در این بخش در اختیار بیمار قرار دهید، او به شدت شیفته مطب شما خواهد شد.

تصاویر حرفه ای از تجهیزات، نشان دادن محیط آرام مطب، خدمات پرسنلی به بیماران، همه و همه از مهم ترین مواردی است که به جذابیت مطب شما کمک خواهد کرد.
۳- مقاله ها و کتاب های پزشکی

قطعا شما مانند همه ی پزشکان دیگر با هر تخصصی، تجربه نوشتن چندین مقاله را دارید و احتمالا چند جلد کتاب نیز به چاپ رسانده اید.

وب سایت بستر مناسبی است تا بیماران با کتاب ها و مقالات شما آشنا شوند و حتی آنها را به فروش برسانید، البته هدف کسب درآمد نیست ولی با معرفی خدمات نوشتاری خود میتوانید به توسعه فرهنگی کشور کمک کنید.
۴- دیگر کجاها هستید؟

تا حالا توجه کردید در روز چند نفر از شما و پرسنل مطب سوال می کنند، عصرها کجایید؟ درمانگاه هم هستید یا نه؟ و از این دست سوالات پر تکرار و همیشگی.

با وب سایت شخصی خود به راحتی میتوانید مشخص کنید در چه مراکز درمانی ، بیمارستان ها، درمانگاه و … حضور دارید!

مردم با دانستن این اطلاعات، کمتر سوال های تکراری خواهند پرسید.
۵- بیمه های تحت قرارداد مطب

از خدمات خوب دیگری که در سایت پزشکی وجود دارد، معرفی بیمه های تحت قرارداد در مطب است.

اینکه با چه بیمه هایی قرارداد دارید و شرایط آنها چگونه است، به شفافیت کاری خود با بیمه ها برای بیمار کمک زیادی کرده اید.

ویژگی سایت پزشکی
۶- توصیه های پزشکی

از دوران کودکی تا به امروز، یکسری توصیه های پزشکی هستند که انگار برای همیشه آمده اند از نسل های قدیم ما و شاید تا نسل های بعد از ما همیشه باقی بمانند.

همه ما می دانیم برای بیماران سرماخوردگی از مصرف موارد سرخ کردنی باید پرهیز شود اما همیشه پزشکان آنرا تکرار و تکرار می کنند.

این عادت ها همچنان وجود دارد، از طریق سایت پزشکی به بیماران خود آموش دهید قبل از مراجعه به مطب با چه آمادگی باید حضور پیدا کنند و بعد از ویزیت چه نکاتی را باید رعایت کنند.

از عدم مصرف دخانیات و داروهای خاص قبل از مراجعه تا مراقبت های بعد از ویزیت، همه در این بخش قرار میگیرند.
۷- اطلاعات تماس مطب

راه های تماس متفاوتی در تمامی سایت ها وجود دارد، این قانون برای وب سایت پزشکی نیز وجود دارد.

تماس با پزشک از طریق ارسال ایمیل، شماره تلفن مطب، فکس و… از بهترین راه های ارتباط برقرار کردن سریع بیمار و پزشک در وب سایت پزشک است. این اطلاعات تماس می تواند حتی می تواند برای بیمار ارسال شود.

سایت دکتر در افزایش تعداد بیماران هم نقش دارد؟

سایت پزشک می تواند یک ابزار تبلیغاتی مفید برایش باشد؟

یک ابزار تبلیغاتی که حتی از روش های سنتی هم بهتر جواب گو است داشتن یک سایت پزشکی است، اما نکته مهم این است که شما باید یک وب سایت فعال داشته باشید. به گونه ای که برای به روز رسانی آن برنامه داشته باشید، سایت پزشکی چیزی شبیه کاتالوگ نیست که یک بار برای همیشه طراحی شود.
ما در شرکت نرم افزار مطب آنلاین به صورت مفصل به موضوع بازاریابی اینترنتی پزشکی (سایت، رسانه های مجازی، نوبت دهی اینترنتی و…) می پردازیم.
امکانات پیش فرض و ویژگی های وب‌سایت کامل پزشکی

    معرفی پزشک ، مطب یا کلینیک
    ارائه خدمات و تخصص ها
    پیدا کردن متقاضیان و بیماران
    ارتباط با بیماران از طریق پرسش و پاسخ ها و نظردهی
    نمایش اطلاعات تماس به کاربران و بیماران
    نمایش فضا و مکان مطب یا کلینیک به صورت تور مجازی
    قابل ذکر است که امکان ارتقا سایت زمان سفارش و یا بعد از تکمیل طراحی سایت وجود دارد و پلن های طراحی سایت وینت هیچ محدودیتی در اضافه کردن
    امکانات ندارند و علاوه بر موارد ذکر شده شما تمام امکانات پایه سیستم مدیریت محتوا را در اختیار دارید
    افزایش امکانات و ارتقا وب سایت در وینت هیچ محدودیتی ندارد و در هر زمان این امر امکان پذیر خواهد بود
    هاست ۵۰۰ مگابایت یکساله و دامنه .ir یکساله به تمام پلن ها به صورت رایگان تعلق می گیرد
    قیمت طراحی سایت اعلامی بصورت خالص دریافتی خواهد بود که ۳۰% ابتدا و ۷۰% انتهای کار مطالبه خواهد شد . بغیر از تعرفه طراحی سایت اعلامی هر
    گروه، سایت شما برای راه اندازی کامل هیچ مخارج جانبی دیگری نخواهد داشت


instagram

تماس با گیل دیتا تماس با گیل دیتا

مطالب مشابه


2019 © تمامی حقوق این وب‌سایت برای گیل دیتا محفوظ است.
انصراف
پشتیبانی آنلاین