طراحی سایت فست فود ، سئو سازی سایت فست فود

instagram instagram


طراحی سایت فست فود

امروزه طراحی سايت رستوران و فست فود يكی از جذابترين وب سايت ها می باشد. وقتی حرف از غذا خوردن ميشود اولين چيزی كه به فكر ما ميرسد جستجو برای باكيفيت ترين و نزديكترين مكان برای صرف غذا و حتی كم هزينه ترين منو می باشد. بسیاری از افراد هستند که شاید چند شبی را در ماه تصمیم می گیرند با خانواده به رستوران بروند و غذای خود را در بیرون از خانه میل کنند در گذشته برای پيدا كردن يک رستوران يا فست فود مناسب يا از ديگران بايد پرسيده ميشد يا حداقل يک بار به هر رستورانی سرزده ميشد. اما امروزه با خدمات و سرويس هايی كه وب سايت رستوران و فست فود ها به ما ميدهند شما براحتی در كمترين زمان بهترين و نزديكترين رستوران را با تخفيف اينترنتی بدست می آوريد. یکی از تفریح های ما غذا خوردن بیرون از منزل است. خیلی از خانواده ها با توجه به درآمدشان به سراغ رستوران و فست وفود های گران و ارزان قیمت می روند و ساعتی را در کنار دوستان و عزیزانشان می گذرانند.
  1.     منوی آنلاین
  2.     تعریف مجموعه با قابلیت چند زبانه بودن ، نحوه چیدمان غذاهای مجموعه و ترتیب نمای
  3.     تعریف بی نهایت غذا با قابلیت چندزبانه بودن ، قرارگیری در چند مجموعه،ایجاد ویژگی مانند ترکیبات و…
  4.     امکان غیر فعال کردن غذا پس از دوره زمانی خاص
  5.     تعریف تعداد برای غذا تا پس از اتمام به صورت اتوماتیک غیر فعال شود
  6.     نمایش سبد خرید
  7.     امکان درج تصاویر مختلف از غذا
  8.     امکان درج ویدئو برای غذا
  9.     امکان سفارش آنلاین بدون پرداخت
  10.     امکان سفارش آنلاین با پرداخت کلیه کارتهای شتاب
  11.     تعریف غذاهای مرتبط
  12.     مدیریت سفارش ها
  13.     مدیریت پرداخت ها
  14.     جمع بندی فاکتور به صورت اتوماتیک با تمام هزینه ها (هزینه غذا ، حمل و نقل ، مالیات و..)
  15.     چاپ فاکتور در بخش مدیریت
  16.     ارسال اتوماتیک sms موقع دریافت سفارش برای مدیریت رستوران و یا فست فود با جزئیات ( نام سفارش دهنده ، آدرس ، نام غذا و تعدادآن )
  17.     ارسال اتوماتیک اس ام اس برای مشتری موقع ثبت سفارش
  18.     امکان تعریف کف خرید ( حداقل خرید )
  19.     امکان تعریف سقف خرید ( حداکثر خرید )
  20.     امکان تعریف حداقل تعداد سفارش
  21.     امکان تعریف حداکثر تعداد سفارش
  22.     باخبرسازی وضعیت سفارش به مشتری توسط ایمیل
  23.     پیکربندی کوپنهای تخفیف
  24.     پیکربندی واحد پول
  25.     پیکربندی مالیات
  26.     پیکربندی پرداخت
  27.     پیکربندی حمل و نقل
  28.     پیکربندی زمان تحویل
  29.     پیکربندی وضعیت سفارش
  30.     پیکربندی مناطق مختلف شهر با هزینه حمل متغییر نسبت به مناطق
  31.     پیکربندی نظرات به محصولات
  32.     پیکربندی زبانها
  33.     پیکربندی امارها
  34.     اطلاعات اختصاصی رستوران و یا فست فود
  35.     تنظیمات سئو و بهینه سازی
  36.     و…

نكات مهمی كه همه ای رستوران ها و فست فود ها به آن توجه می كنند و برای مشتريان مهم می باشد. مانند رعایت اصول بهداشتی در کارکنان یک رستوران باید آنقدر مشهود باشد که مشتریان با یک بار آمدن به آنجا از این موضوع مطلع شوند. آشپزخانه قابل رویت رستوران هایی که آشپزخانه و بخش سرو غذایشان قابل مشاهده هستند و مشتری می تواند تمام کارهایی که برای تهیه غذا اجرا می شود ببیند، مناسب بودن سر و وضع کارکنان و پاسخگو بودن آنها در برابر مشتری از ویژگی های یک رستوران خوب است. تهیه پرس های غذایی به اندازه به نکته و قابليت های طراحی سايت فست فود و رستوران به غیر از داشتن غذاهای خوشمزه توجه کرد، داشتن سیستم تهویه مناسب، داشتن فضای مناسب یک رستوران كه مشتریان بتوانند با آرامش و راحتی غذایشان را میل کنند،حضور مسوول رستوران در جایی که مشتریان به صرف غذا می پردازند و پرس وجو از آنها درباره اینکه کیفیت و کمیت غذا، رعایت تناسب در میان غذاها، داشتن نور کافی و شلوغ نبودن رستوران از دیگر ویژگی های یک رستوران و فست فود، سرو غذاهای سالم و مغذی، اما دراين مقاله به مزايای داشتن طراحی وب سایت رستوران و فست فود و تاثير آن دراين حرفه می پردازيم.

 
آشنايی با وب سايت رستوران و فست فود

امروزه رستوران و فست فود به عنوان يک كسب كار پر طرفدار در تمام جهان استفاده می شود و اين حرفه مانند شغل های ديگر برای معرفی و بازاريابی نياز به طراحی سايت دارد تا بتواند محل و خدمات خود را به مشتريان معرفی كند امروزه مشتريان نيازهای خود را چه از نظر خدمات و چه از نظر خريد محصولات از اينترنت تامين می كنند بخاطر همين وب سايت در اين حرفه نقش مهمی ايفا می كند.

داشتن يك وب سايت حرفه ای در اين شغل به شما كمک می كند تا تمام خدمات و سرويس های ويژه خود را از طريق اینترنت به مشتريان عرضه كنيد. و بتوانيد يک بازاريابی قوی در اين كسب و كار داشته باشيد و به راحتی بتوانيد مشتريان خود را مديريت كنيد. گروه طراحی نوين وب سايت با تجربه خود و استانداردهای روز دنيا به شما كمك می كند تا بتوانيد با ايجاد صفحه های حرفه ای وب سايت كسب كار خود را توسعه دهيد.

ما به شما كمک مي كنيم كه در بهينه سازی سايت يا همان سئو سايت بهترين باشيد و وب سایت شما ساختار طراحی و برنامه نویسی خوبی را داشته باشد. ما در زمان طراحی و برنامه نویسی وب سایت شما در هر حوزه ای مخصوصا گروه رستوران و فست فود , تا جایی که امکان داشته باشد سعی می نماییم تا بالاترین استانداردها را در طراحی پیاده سازی نماییم تا زمانی که بخواهید برای سئو سایت خود اقدام نمایید مشکل چندانی وجود نداشته باشد. ما برای شما بهترين بازاريابی را ايجاد می كنيم تا از رقبای خود بالاتر برويد.

همچنين در وب سايت شما اين امكان را ايجاد می كنيم كه بتوانيد همه ای شعبات و نمایندگیهای خود را به همراه آدرس کامل و شماره تلفن نقشه گوگل مپ معرفی نمایید تا مشتريان به راحتی بتوانند نزدیکترین شعبه يا نمايندگی به خود را پیدا نمایند. شما میتوانید امکان رزرو آنلاین میز منو خود را هم به برنامه آتی خود اضافه نمایید تا افراد به صورت آنلاین حتی با تبلت و موبایل اقدام به سفارش نمایند. برای تشويق نمودن کاربران برای رزرو آنلاین و سفارش میتوانید قرعه کشی های تعیین نمایید و یا برای ايام مشخصی تخفیف های خوبی را برای این کار در نظر بگیرید تا مشتریان شما تشويق شوند در نهایت از وب سایت شما سفارش خود را انجام دهند. و حتی می توانيد برای دورهمی های مشتريان تخفيف های ويژه قرار دهيد.

مي توانيد در وب سايت خود بخشی به عنوان مقالات داشته باشيد و فوايد مصرف غذاها و دسر خود را به مشتريان معرفی كنيد يا بخشی به عنوان آموزش كه بصورت هفتگی يا ماهانه آموزش درست كردن يکی از منوهای خود يا موادی كه در آن استفاده می كنيد. بخشی به عنوان خبر داشته باشيد و اخبار مربوط به كار خود تغيير و تحولات تعطيلات ناگهانی را به مشتريان اطلاع دهيد. يا قسمتی به عنوان سخن روز در وب سايت خود قرار دهيد.

همچنین میتوانید نظر مثبت و انتقادات سازنده مشتریان را هم در وب سایت قرار دهید تا کاربران دیگر و مشتریانتان از سرویس دهی و خدمات خوب شما اطلاع کسب نمایند. امروزه داشتن یک وب سایت برای کسب و کار و بازاريابی مانند رستوران میتواند وجه رسمی تر را به آنها ببخشند. و آنها را تبديل به يک برند كند ما سعی مینماییم منو اصلی شما را با بهترین کیفیت و طراحی حرفه ای به مخاطبانتان ارائه نماییم تا این دسته از کاربران و مشتريان آنلاین ترغیب شوند که به وب سایت شما مراجعت نمایند.
instagram

تماس با گیل دیتا تماس با گیل دیتا

مطالب مشابه


2019 © تمامی حقوق این وب‌سایت برای گیل دیتا محفوظ است.
انصراف
پشتیبانی آنلاین