طراحی سایت رشت،سایت کارخانجات

instagram instagramطراحی سایت کارخانه برای بسیاری از شرکت‌ها و صنایع از اهمیت بالایی برخوردار است. بسیاری مدیران و صاحبان مشاغل به دنبال طراحی سایت مخصوص کارخانه‌ی خود بوده تا از این طریق، آگاهی کاربران را در مورد خدمات و محصولات خود افزایش دهند؛ در حقیقت با توجه به گسترش کسب و کارها در اینترنت، طراحی وب سایت برای کارخانجات، بسیار حائز اهمیت شده و در نتیجه افراد به دنبال طراحی سایت مناسب هستند.
در صورتی که طراحی سایت برای شرکت‌های تولیدی و کارخانه‌ها به درستی و طبق اصول مشخصی انجام شود، می‌تواند مشتریان زیادی را به خرید از کارخانه‌ی مورد نظر تشویق کرده و در نتیجه درآمد شرکت را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.
در این مقاله قصد داریم تا اهمیت طراحی سایت برای کارخانه‌ها را بیان کرده و نکاتی که در این زمینه لازم است بدانید را توضیح دهیم.

طراحی سایت کارخانه و اهمیت آن

طراحی سایت کارخانه از این جهت حائز اهمیت است که بسیاری از کارخانه‌ها می‌توانند با استفاده از این سایت‌ها، محصولات خود را به فروش برسانند و در نتیجه به درآمدهای بالایی دست یابند.
ساختن وبسایت برای کارخانه می‌تواند به صاحبان مشاغل امکان آن را داده تا راه‌های تماسی و آدرس خود را در اختیار کاربران قرار دهند و افراد با استفاده از این اطلاعات با شرکت‌ها در ارتباط باشند.
طراحی وب سایت به کاربران این امکان را می‌دهد تا در صورتی که قصد همکاری با شرکت مورد نظر را داشته باشند، به راه‌های ارتباطی به راحتی دسترسی داشته و شرایط همکاری را از مسئولان این کارخانه‌ها جویا شوند؛ بنابراین اگر راه‌اندازی وبسایت کارخانه به درستی انجام شود، می‌تواند مزایای بسیاری برای صاحبان کارخانه‌ها داشته باشد و در نتیجه سود کارخانه را افزایش دهد.

طراحی سایت کارخانه و نکاتی که باید در نظر داشته باشید

در طراحی سایت کارخانه نکاتی در نظر گرفته می‌شود تا همه‌ی چارچوب‌ها و اصول در سایتی که برای شما طراحی می‌شود، رعایت شود.
ما زمانی می‌توانیم به شما اطمینان خاطر بدهیم، که ساخت سایت شما با موفقیت و طبق خواسته‌های شما در مدت زمان انتخاب شده تحویل شما داده شود.
در ادامه برخی از ویژگی‌هایی که در راه اندازی سایت کارخانه باید به آنها توجه شود را مطرح می‌کنیم:
  • استفاده از تصاویر با کیفیت محصولات
  • ایجاد دسته‌بندی محصولات
  • ایجاد دسترسی آسان به محصولات
  • طراحی مینیمال یا فلت
  • راه‌های تماس
  • به کارگیری گرافیک حرفه‌ای
  • رنگ‌بندی مناسب و هارمونی با لوگو و ست اداری کارخانه

طراحی وب سایت کارخانه و استفاده از تصاویر محصولات در آن

طراحی وب سایت کارخانه باید به گونه‌ای باشد که از تصاویر محصولات کارخانه در سایت مورد نظر استفاده شود. در حقیقت استفاده از تصاویر واقعی در طراحی سایت، مشتری را به خرید از شرکت شما تشویق کرده و در نهایت، میزان درآمد کسب و کار شما را افزایش خواهد داد.
استفاده از تصاویر زیبا و با کیفیت، تاثیر بسیاری در فروش شما و همچنین اعتماد مشتریان به کارخانه شما خواهد داشت، همچنین استفاده از ویدئو نیز بسیار مفید می‌باشد. گرفتن ویدئو از محصولات و جزئیات آن نیز برای طراحی سایت کارخانه شما ضروری و مفید است.
نکته‌ی حائز اهمیت برای سایت شما علاوه بر کیفیت عکس و ویدئو، حجم آن‌ها می‌باشد که باید با دقت و وسواس زیاد کاهش یابد، اما در عین حال کیفیت تصاویر حفظ شود، زیرا بر روی سرعت سایت و سئو سایت شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

دسته بندی محصولات در ایجاد وب سایت کارخانه

بسیاری از کارخانه‌ها انواع مختلفی از محصولات را تولید می‌کنند که لازم است در سایت کارخانه، هر یک از محصولات در دسته‌بندی جداگانه‌ای قرار گیرد. این دسته‌بندی در ایجاد وب سایت کارخانه می‌تواند براساس کاربرد محصول، جنس آن و موارد دیگر انجام شود.
در صورتی که دسته‌بندی محصولات در طراحی وب سایت به درستی انجام نشود، می‌تواند کاربران را دچار سردرگمی کرده و در نتیجه، آنها را از خرید محصولات شرکت شما منصرف کند.

دسترسی آسان به همه اطلاعات سایت

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در طراحی سایت کارخانجات باید بدان دقت شود، دسترسی کاربران به اطلاعات موجود در سایت است؛ در واقع اطلاعات موجود در سایت باید به گونه‌ای در طراحی سایت کارخانه به کار گرفته شوند که کاربران به راحتی بتوانند به آنچه در نظر دارند، دسترسی پیدا کرده و از مزایای سایت مورد نظر بهره‌مند شوند.
این دسترسی آسان در طراحی سایت می‌تواند شامل آرشیوهای مختلف محصولات، آشنایی با بخش‌های مختلف کارخانه، قیمت‌های مربوط به محصولات و موارد دیگر باشد؛ بنابراین در صورتی که این نکته در ساخت سایت کارخانجات رعایت شود، مخاطبان در هنگام استفاده از سایت، به سهولت می توانند به داده‌های مورد نظر خود دست پیدا کنند.

طراحی ساده و مینیمال

یکی از ویژگی‌هایی که در طراحی وب سایت کارخانه باید به آن توجه شود، طراحی ساده سایت مورد نظر است؛ در حقیقت در طراحی سایت کارخانه باید رنج سنی مخاطبان در نظر گرفته شود و بر این اساس طراحی سایت کارخانجات صورت گیرد.
استفاده از رنگ‌های خنثی و اشکال ساده می‌تواند طراحی سایت را آسان کرده و در نتیجه مخاطبان بیشتری را به خود جذب کند؛ در صورتی که این نکته در ساخت سایت کارخانه رعایت شود، بازدیدکنندگان سایت با شما تماس گرفته و سوالات و ابهامات خود در رابطه با محصولات شرکت را برطرف خواهند کرد.

طراحی سایت کارخانه و به کارگیری گرافیک زیبا در آن

استفاده از طرح‌های گرافیکی زیبا در ایجاد وب سایت می‌تواند نظر مخاطبان را به سایت شما جلب کرده و در نتیجه، فرد هنگام مراجعه به سایت شما احساس خوبی داشته باشد. به کارگیری یک گرافیست ماهر در طراحی وب سایت، اگرچه ممکن است که هزینه‌های شما را افزایش دهد، اما ارزش صرف این هزینه‌ها را داشته و در نهایت سود لازم را به شرکت مورد نظر باز می‌گرداند.

به کارگیری ایده از سایت‌های همکاران

در طراحی وب سایت کارخانه می‌توان از سایت‌های همکاران نیز استفاده کرد. ممکن است برخی افراد فکر کنند که این کار، تقلید از رقبا به حساب می‌آید، اما اینطور نیست. باید بگوییم که استفاده از سایت‌های همکاران تنها به جهت پی بردن به نقاط قوت و ضعف آنها می‌باشد.
کافی است که به سایت رقیبان یا همکارانتان به عنوان یک ناظر یا مشتری وارد شوید و از نقاط ضعف آن‌ها در راستای پیشرفت و رفع نقاط ضعف وبسایت خودتان استفاده کنید؛ در این صورت ترافیک ورودی و بازدید افراد از سایت شما افزایش شایانی پیدا خواهد کرد.

رنگ‌بندی مناسب در طراحی سایت کارخانه

یکی از ویژگی‌هایی که در هنگام طراحی سایت کارخانه باید به آن توجه شود، استفاده از رنگ‌های متناسب با سایت مورد نظر است که از هر نظر با آن همخوانی داشته باشد؛ در واقع انتخاب قالب رنگی در طراحی سایت کارخانجات بایدطوری باشد که مواردی همچون رنج سنی، جنسیت، علایق و سلیقه مخاطبان را در نظر گرفته و کاملا خلاقانه باشد.
می‌توان در ایجاد وب سایت کارخانجات از رنگ‌های متفاوت اما در یک طیف مشخص به منظور جدا کردن قسمت‌های مختلف بهره گرفت، همچنین انتخاب رنگ‌ها باید به گونه‌ای بوده که ترجیحاً از رنگ‌های فلت استفاده شود تا چشم مخاطبان را آزار ندهد و در عین حال جذاب و گیرا باشد.

instagram

تماس با گیل دیتا تماس با گیل دیتا

مطالب مشابه


2019 © تمامی حقوق این وب‌سایت برای گیل دیتا محفوظ است.
انصراف
پشتیبانی آنلاین