طراحی سایت رشت فرش
طراحی سایت فرش را می توان یکی از بروزترین طراحی سایت عنوان کرد. همانطور که میدانیم از دیرباز تا کنون فرش در خانه های ایرانی نقش بسیار پر رنگی را ایفا می کند. برای این منظور سازندگان فرش برای اینکه بتوانند نظر مشتریان را بیشتر جلب و رغبت آنها را به خرید زیادتر کنند با ایجاد وب سایت فرش می توانند در فروش هر چه بیشتر محصولات خود سهم به سزایی داشته باشند.
ساخت سایت فرش برای همه فروشندگان و کسانی که دارای فروشگاه های فرش هستند می تواند ایده بسیار درآمدزایی باشد. می توانید با راه اندازی سایت فرش مخاطبان بسیار زیادی را در هر کجای دنیا به بازدید از طراحی سایت فرش خود مایل کنید. امروزه اکثر فروشندگان و تولید کنندگان فرش درصدد راهی برای شناساندن محصولات جدید خود به مخاطبان هستند.
فضای مجازی برای این افراد که به دنبال جهانی شدن هستند و میخواهند تجارت خود را گسترش دهند می تواند فضای بسیار مناسبی را باشد تا با طراحی سایت فرش به نیاز های مخاطبان و بازار رقابتی که در زمینه خرید و فروش فرش وجود دارد پاسخ مثبتی دهد.
از این رو شرکت های طراحی وب سایت فرش برای اینکه بتوانند بازدید از سایت فرش را بالاتر ببرند و در صدر جستجوی گوگل قرار بگیرند باید ایجاد وب سایت فرش را متناسب با اصولی انجام دهند و ویژگی های سئو را در طراحی سایت فرش رعایت کنند تا بتوانند به این هدف دست پیدا کنند. برای این منظور شرکت گیل دیتا در زمینه ساخت سایت فرش می تواند کمک بسیاری به شما برای طراحی وب سایت فرش کند.
ایجاد وب سایت فرش، نمی تواند پاسخگوی نیازهای مخاطبان باشد. بنابراین طراحی سایت فرش باید ویژگی ها و امکانات مناسبی داشته باشد تا افراد به راحتی بتوانند به خواسته خود که بازدید از جدیدترین مدل ها و طرح های فرش است برسند و بتوانند به صورت آنلاین فرش را سفارش دهند. همه این امکانات باید در طراحی سایت فرش وجود داشته باشد.

امکانات مورد استفاده در طراحی سایت فرش

امکاناتی که در طراحی سایت فرش باید در نظر گرفته شود می تواند دارای طیف گسترده ای باشد. طراحی وب سایت فرش همانطور که می دانیم باید دارای امکانات مناسبی باشد تا بتواند به نیاز های مشتریان به راحتی پاسخ دهد. شرکت گیل دیتا در زمینه ایجاد وب سایت فرش می تواند به راحتی با ایجاد امکانات متناسب با طراحی سایت فرش، برای مخاطبان فضایی را ایجاد کند تا در کمترین زمان و با صرف وقت اندک بتوانند به اهداف خود برسند.
 در واقع راه اندازی سایت فرش توسط شرکت گیل دیتا می تواند دارای اصول حرفه ای باشد که در نظر هر بیننده ای می تواند جذاب دیده شود. برای این منظور امکاناتی را که در طراحی سایت فرش باید در نظر گرفته شود را به صورت زیر می توان عنوان کرد.
 1. معرفی مجموعه (معرفی فروشگاه یا کارخانه): در طراحی سایت فرش باید صفحه ای را به فعالیت های تجارت مورد نظر اختصاص داد تا بازدید کنندگان بتوانند به راحتی در مورد مجموعه اطلاعات کافی را به دست آورند و به آن اعتماد کنند.
 2. ایجاد صفحات مربوط به محصولات و کاتالوگ های آنلاین در ساخت سایت فرش باید در نظر گرفته شود. با دیدن عکس ها، مشتریان می توانند به راحتی از نوع فرش و اطلاعات دیگر مربوط به فرش آگاهی پیدا کنند.
 3. بخش مربوط به مقالات در مورد فرش و انواع آن در راه اندازی سایت فرش
 4. امکان جستجو برای مخاطب بر اساس ویژگی هایی که در مورد فرش مد نظر دارد باید در طراحی سایت فرش گنجانده شود. به عنوان مثال در مورد چند شانه بودن فرش، دستباف یا ماشینی بودن، قیمت فرش و بسیاری دیگر از ویژگی هایی که می خواهد فرش مورد نظر داشته باشد.
 5. امکان فروش آنلاین و ثبت سفارشات در طراحی سایت فرش که باید به آن دقت شود.
 6. بخش ارتباط با مدیریت سایت و افرادی که می توان با آنها در مورد فرش مشاوره انجام داد می تواند در طراحی سایت فرش به مخاطبان کمک بسیاری کند.
 7. امکان مقایسه هر فرش با دیگری از نظر اجزای سازنده و فنی فرش
 8. گالری تصاویر نمایشگاه ها و گواهینامه ها و افتخارات
 9. معرفی نمایندگی های مورد نظر همراه با آدرس این نمایندگی ها در طراحی سایت فرش
 10. امکان چند زبانه بودن باید در طراحی سایت فرش در نظر گرفته شود.(فارسی، انگیسی و عربی ….)
 11. بخش مربوط به طرح ها و نقشه های موجود در هر فرش در طراحی سایت فرش
 12. ایجاد قسمتی برای ثبت نظرات و انتقادات مشتریان
 13. امکان مشاوره در طراحی سایت فرش
 14. و بسیاری امکانات دیگر

طراحی سایت فرش و اهمیت ایجاد آن

همانطور که گفته شد با طراحی سایت فرش افرادی که دارای کسب و کارهای کوچک هستند می توانند تجارت خود را گسترش دهند و بیشتر شناخته شوند. به همین دلیل ساخت سایت فرش می تواند در نظر اول برای این افراد محبوبیت و برند سازی را ایجاد کند. با افزایش مخاطبان با طراحی وب سایت فرش این افراد می توانند محصولات خود را راحتتر به فروش برساند و سود بیشتری را نیز از طریق راه اندازی سایت فرش به دست بیاورند.
فروشگاه های فرش با ایجاد وب سایت فرش در وهله اول می توانند کسب و کار خود را گسترش دهند و این هدف با طراحی سایت فرش برای آنان به راحتی امکان پذیر است. فروشندگان بزرگتر و تولید کنندگان فرش نیز می توانند در سطح جهانی رقابت کنند و محصولات خود را به عرضه نمایش بگذارند. از آنجایی که فرش ریشه ای ایرانی دارد و در بسیار از نقاط جهان با نام ایران آن را می شناسند از این رو تولیدات این فروشگاها می تواند در سطح جهانی شناخته شود.
در این صورت طراحی سایت فرش می تواند در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را برای این افراد داشته باشد. برای این منظور طراحی وب سایت فرش می تواند برای کسانی که در این تجارت مشغول به کار هستند بسیار مثمر ثمر واقع شود. با طراحی سایت فرش این افراد می توانند در کسب و کار خود بیشتر شناخته شوند و در نتیجه مخاطبان و مشتریان زیادی مایل به بازدید از ساخت سایت فرش از این طریق می شوند.
ایجاد وب سایت فرش را می توان به شرکت های طراحی سایت سپرد. شرکت گیل دیتا در زمینه طراحی سایت فرش می تواند خدمات متفاوتی را ارائه دهد. طراحی سایت فرش از طریق این شرکت در واقع با استفاده از اصول سئو سایت انجام می گیرد. اصول سئو در محتوا نویسی سایت می تواند دارای ویژگی هایی باشد که در زمان جستجو مخاطب، سایت فرش مورد نظر در ابتدای فهرست گوگل قرار گیرد و باعث فروش بیشتر محصولات شود.
 این شرکت با رعایت نکات بسیاری در طراحی وب سایت فرش می تواند بهینه سازی سایت را با طراحی سایت فرش به خوبی انجام دهد. در واقع راه اندازی سایت فرش نباید توسط هر شخصی که در این زمینه اطلاعات و علم کافی ندارد صورت گیرد.

ویژگی هایی که طراحی سایت فرش باید داشته باشد چیست؟

 • استفاده از گرافیک زیبا در طراحی سایت فرش میتواند تا حدود بسیار زیادی در جلب نظر مخاطبان بسیار تاثیر گذار باشد. گرافیکی که در ایجاد وب سایت فرش استفاده می شود باید متناسب با فضای مورد نظر برای فرش در نظر گرفته شود. نقش و نگار های فرش باید در طراحی وب سایت فرش بسیار زیبا دیده شود. گرافیک مورد نظر می تواند متناسب با این نقش و نگارها در طراحی سایت فرش باشد.
 • سرعت بالا در طراحی سایت فرش می تواند بسیار مورد توجه مخاطب قرار بگیرد. از آنجایی که گرافیک های بالا می تواند سرعت سایت را پایین بیاورد از این رو ساخت سایت فرش باید از طریق برنامه نویسی های خاصی صورت گیرد تا بتواند سرعت بالایی را در بارگذاری صفحات سایت داشته باشد.
 • ایجاد صفحه ای برای گالری عکس های فرش می تواند ایده بسیار جالبی برای جذب مخاطبان باشد. از این رو که عکس ها بیشتر می توانند در دید مشتری تاثیر گذار باشند باید از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار باشند. به همین دلیل شرکت گیل دیتا با طراحی سایت فرش با استفاده از این ویژگی می تواند مخاطبان بسیاری را برای سایت ایجاد کند. عکس ها می توانند مشخصات و طرح و نقش هر فرش را به خوبی نشان دهند. از این رو اطلاعات ظاهری فرش از طریق عکس ها به راحتی در اختیار مخاطبان قرار داده می شود.
 • قالب و فرمی که برای راه اندازی سایت فرش در نظر گرفته می شود می تواند دارای ویژگی های خاصی باشد که به فرش مربوط است. طراحی قالب در ایجاد وب سایت فرش باید متناسب با فرش در نظر گرفته شود. می توان عکس فرش را به عنوان تصویر زمینه قالب طراحی وب سایت فرش در نظر گرفت و یا استفاده از بسیاری ایده های متنوع دیگر، که هدف طراحی سایت فرش را به خوبی نشان دهد.
 • طراحی سایت فرش باید به صورتی انجام شود که بتوان آن را در هر صفحه نمایشگری با هر ابعادی به راحتی مشاهده کرد. در واقع شرکت های ساخت سایت فرش باید از کد نویسی خاصی در این زمینه استفاده کنند که طراحی سایت فرش بتواند موفقیت آمیز باشد و در گوشی موبایل و تبلت و یا هر صفحه نمایشگر دیگری به راحتی قابل بارگذاری و دیده شدن باشد.
 • طراحی سایت فرش باید از امنیت بالایی برخوردار باشد. مشتریانی که به صورت آنلاین سفارشات خود را ثبت و هزینه فرش را پرداخت می کنند باید در ابتدا از امنیت بالای سایت با خبر شوند. از آنجایی که خرید فرش می تواند هزینه های بالایی را برای افراد داشته باشد بنابراین اعتماد به فضای مجازی می تواند کمی مشکل باشد. از این رو طراحی وب سایت فرش باید دارای امنیت بالایی در خود باشد تا مخاطبان بتوانند به راحتی به این سایت اعتماد کنند و خریدهای خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.
 • کم حجم بودن و سبک بودن در طراحی سایت فرش باید بسیار مورد توجه واقع شود. این ویژگی می تواند در طراحی سایت فرش کاربران را به بازدید بیشتر تشویق کند.
 • رابط کاربری یکی دیگر از ویژگی هایی است که در راه اندازی سایت فرش باید به آن توجه کرد.
 • استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و به روز در طراحی سایت فرش می تواند نگاه مخاطبان را به طراحی سایت فرش جذب کند.

تماس با گیل دیتا call

مطالب مشابه


2019 © تمامی حقوق این وب‌سایت برای گیل دیتا محفوظ است.
انصراف
پشتیبانی آنلاین