طراحی سایت ارز دیجیتال

instagram instagram
طراحی سایت ارز دیجیتال یک اقدام حرفه ای از سوی صرافان سنتی است تا از این طریق خدمات خود را به سمت ارزهای نو ظهور دیجیتال سوق دهند. همزمان با تغییر و تحولات دو دهه اخیر در علم و تکنولوژی ارتباطات امروز شاهد تغییرات بنیادین در پول سنتی و بوجود آمدن مفهومی به نام پول دیجیتال یا ارز دیجیتال هستیم. تجارت به صورت سنتی آن در حال تغییر است و منابع با ارزشی برای خرید و فروش در دنیای دیجیتال بوجود آمده است که وابسته به بانک های مرکزی نیست و به شکلی مستقل در میان مردم جهان رواج یافته است. ارزهایی مانند بیت کوین یا اتریوم و … از این دست هستند

از نظر تاریخچه رمز ارز ها می توان گفت که ارزهای دیجیتال به همراه بحران مالی سال ۲۰۰۸ در آمریکا پدید آمدند و در همان سال ارزهای دیجیتال به دنیا عرضه شد. ارزهای دیجیتال را می توان نوعی پول رمزنگاری شده تعریف کرد که توسط افراد از طریق اینترنت برای پرداخت ها استفاده می شود.
از سوی دیگر در ایران چند سالی است که متقاضیان برای این ارزهای دیجیتال رو به افزایش است. به دلیل تحریم ها نیز این شکل از تجارت با اقبال بیشتری روبرو شده است. صرافی های سنتی نیز به طور گسترده به سمت دنیای جدید حرکت کرده اند و امروز شاهد وبسایت هایی هستیم که به صورت آنلاین امکان خرید و فروش این رمز ارز ها را ایجاد کرده اند.
شرکت طراحی سایت پیام آوا طراحی وبسایت برای بیش از پنجاه صرافی در تهران و کرج را در کارنامه خود دارد و از این رو پلتفرم های قوی و منحصر به فردی در اختیار شما قرار می دهد تا با اطمینان کامل به طراحی وبسایت از این دست بپردازید.

طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

همانطور که مشخص است ارزهای دیجیتال نیز به مانند پول معمولی باید قابلیت انتقال داشته باشند و در نتیجه کاملا مشخص است که انتقال ارزی که خود به صورت فیزیکی وجود ندارد تنها در فضای مجازی اینترنت امکان پذیر است. طراحی سایت ارز دیجیتال یک صرافی آنلاین برای ارزهای دیجیتال در اختیار شما قرار می دهد که شما می توانید از این طریق با ارائه خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال مشتریان و سود خود را افزایش دهید.
شرکت طراحی سایت پیام آوا نمونه های موفق زیادی در زمینه صرافی ها را در اختیار شما قرار می دهد تا به راحتی و بدون هیچ دردسری یک وبسایت حرفه ای در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال داشته باشید. حتی ما به شما توصیه می کنیم که وبسایت خود را چند زبانه طراحی کنید تا علاوه بر ایران بتوانید خدمات خود را در کشورهای همسای نیز گسترش دهید.

امنیت بالا در طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

در طراحی سایت شرکتی شاید دغدغه زیادی از نظر امنیتی نداشته باشید چرا که دیتاهای حساسی در چنین وبسایت هایی معمولا نگهداری نمی شود. اما در طراحی سایت فروشگاهی یا وقتی شما یک وبسایت برای خرید و فروش ارز دیجیتال طراحی می کنید قطعا اولین فاکتور برای شما حفظ امنیت اطلاعات کاربران و وبسایت شماست.
این موضوع به قدری حیاتی است که اگر سایت خرید و فروش ارز دیجیتال توسط دیگران هک شود شما متحمل هزینه های مالی و اعتباری بسیاری می شوید و در نتیجه ممکن است آینده شغلی خود را به راحتی از دست بدهید.
بنابراین امنیت بالای وبسایت های طراحی شده از اولویت های شرکت طراحی سایت پیام آوا است. ما با کادری حرفه ای به شما این تضمین را می دهیم که وبسایت خرید و فروش ارز دیجیتال که به شما تحویل داده می شود با پشتیبانی حرفه ای شرکت از امنیت در سطح جهانی برخوردار است.
از اقداماتی که در زمینه  امنیت این گونه از سایت ها انجام می شود می توان به رمزنگاری بانک های اطلاعاتی ، رعایت قوانین کشور در زمینه خرید و فروش های آنلاین و نمایش آنلاین ارزش هر ارز دیجیتال اشاره کرد. در واقع می توان گفت با برقراری امنیت برای سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال می توانید موفقیت خود را تضمین کنید.

قالب سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

قالب وبسایت های طراحی شده برای هر فعالیت اقتصادی منحضر به فرد است و برای مثال شما در وبسایت های فروش مبلمان یک ساختار کاملا متفاوت از وبسایت های فروش اغذیه می بینید و به همین ترتیب کاملا مشخص است که قابل سایت خرید و فروش ارز دیجیتال نیز به دلی ماهیت منحصر به فرد آن کاملا خاص بوده و متفاوت طراحی می شود. ما در شرکت طراحی سایت پیام آوا تجربه ۱۰ سال مهندسین طراحی سایت خود را در یک فعالیت تیمی قرار داده ایم و یک قالب فوق حرفه ای برای صرافی های آنلاین طراحی کرده ایم. نمونه کارهای طراحی سایت صرافی در شرکت طراحی سایت پیام آوا به شما این تضمین را می دهد که به راحتی و به صورت کاملا حرفه ای حضوری قدرتمند در بازار پر رقابت خرید و فروش ارز دیجیتال داشته باشید.

قابلیت چند زبانه بودن در طراحی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال

همان طور که گفتیم وبسایت خرید و فروش ارز دیجیتال باید قابلیت های چند زبانه داشته باشد در غیر این صورت شما با محدود کردن بازار مشتریان خود عملا امکان موفقیت خود را کم کرده اید. از سوی دیگر به این موضوع توجه داشته باشید که ایران با کشورهای زیادی همسایه است و از این طریق می تواند به راحتی بازار خود را در کشورهای کوچک تر منطقه گسترش دهید.
طراحی وبسایت چند زبانه به گونه ای انجام می شود که تنها با یک کلیک وبسایت شما به طور کامل به زبان مشتری تغییر می کند و مشتریان شما به راحتی می توانند از قابلیت های سایت خرید و فروش ارز دیجیتال شما استفاده کنند.
معمولاً چندزبانه بودن سایت یکی از چالش هایی است که طراحان سایت با آن مواجه هستند و این قابلیت لازم و ضروری است تا کاربران مختلف با هرزبانی قادر به مشاهده سایت شما باشند. این موضوع بسیار مهم است که کدنویسی چنین وبسایت هایی را به دست مهندسین خبره بسپارید چرا که در غیر این صورت افراد مبتدی ممکن است هزینه های مالی و اعتباری زیادی به شرکت شما تحمیل کنند.
چند سالی است که خرید و فروش ارزهای دیجیتال در کشور ما آزاد شده است و از این رو به سرعت شاهد گسترش این بازار در کشور هستیم. استقبال زیادی از تولید این رمز ارزها در کشور ایجاد شده است و در نتیجه پیش بینی می شود که در سالهای آتی این بازار گسترده تر نیز شود.
instagram

تماس با گیل دیتا تماس با گیل دیتا

مطالب مشابه


2019 © تمامی حقوق این وب‌سایت برای گیل دیتا محفوظ است.
انصراف
پشتیبانی آنلاین