مفیدترین ابزارهای گوگل برای طراحی سایت

instagram instagram
شرگت گوگل دارنده قدرتمندترین موتور جستجوی اینترنتی است که در بین  کاربران اعتبار ویژه ای دارد. تیم مدیریتی گوگل، بهینه سازی سایت و سئو را  برای دارندگان سایت های اینترنتی، امری ضروری می داند که به دیده شدن در  نتایج جستجوی گوگل منجر خواهد شد. ابزارهای گوگل برای طراحی سایت می تواند کمک شایانی به سئو سایت کرده و در بهینه سازی سایت نیز موثر باشد.
 Google Web Designer
 این برنامه، ابزاری شناخته شده برای طراحی سایت  است که بدون نیازبه برنامه نویسی، گرافیک دلخواه را پیاده سازی می کند.با  دانلود  نصب این ابزار بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ، می توان گرافیک دلخواه  را دریافت و به صورت کد HTML  در وب سایت استفاده کرد.
 Google Webmaster Tools
 ابزار Google Webmaster Tools یک برنامه بسیار کاربردی برای توسعه و نگهداری سایت است که در بهینه سازی و سئو  سایت اهمیت دارد. اطلاعات مهمی همچون لینک های خراب، صفحات مشکل دار،  جستجوها و بسیاری از تغییرات را می توان به طور روزانه از طریق این ابزار  پیگیری و مشکلات را حل کرد.
 Google Analytics
 Google Analytics بهترین ابزار برای آمارگیری وب است که گزارش کاملی از  آمار کاربران آنلاین و بازدیدکنندگان را  ارائه می دهد. رابط کاربری Google  Analytics بسیار ساده بوده و اطلاعات جامعی از نحوه رفتار کاربران را می  توان از این طریق استخراج کرد.
 Google Trends
 استفاده از کلمات کلیدی مناسب می تواند به دیده شدن در نتایج گوگل منجر  شده و کاربران بیشتری را به سایت هدایت کند. Google Trends  ابزار کارآمدی  است که در این زمینه و بهبود سئو سایت بسیار خوب عمل می کند.
 Google Keyword Planner
 اگر به دنبال یک ابزار حرفه ای و تخصصی برای یافتن کلمات کلیدی قوی در  زمینه شغلی و حرفه ای خود هستید نیازمند استفاده از این ابزار مفید گوگل می  باشید. کافیست تا کلمه کلیدی مورد نظر را در این ابزار بنویسید تا یک لیست  کامل از همه کلمت کلیدی مرتبط را دریافت کنید.
 Google Page Speed
 این امری اثبات شد است که سایت هایی با سرعت پایین نمی توانند در جذب  کاربران موفق عمل کنند. Google Page Speed  ابزاری است که به طراحان سایت  کمک می کند و سرعت سایت را به نحو دقیقی محاسبه می کند. نحوه سنجش سرعت  سایت برای موبایل و کامپیوتر به صورت جداگانه انجام می شود سرعت قابل قبول  برای وب سایت 80 از 100 می باشد.
 Google Structured Data Testing Tool
 بهترین ابزار برای طراحان سایت که از اسنیپت های گوگل استفاده کرده اند  بدون شک ابزار Google Structured Data Testing Tool می باشد که برای تست  این اسنیپت ها به کار می رود و گزارش هر صفحه از سایت را جداگانه اعلام  کرده و خطاهای احتمالی را گزارش می دهد.
 Submit URL – Google
 سرعت ایندکس شدن صفحات سایت در گوگل اهمیت زیادی برای طراحان  دارد.  اهمیت این امر تا جایی است که گوگل ابزاری قدرتمند را برای ایندکس سریع  سایت ارائه کرده است. به سادگی امکان معرفی آدرس سایت در این ابزار وجود  داشته و با این کار سایت توسط موتورهای جستجو ایندکس شده و سریع تر شناخته  می شود. instagram

تماس با گیل دیتا تماس با گیل دیتا

مطالب مشابه


2019 © تمامی حقوق این وب‌سایت برای گیل دیتا محفوظ است.
انصراف
پشتیبانی آنلاین