طراحی سایت ، لوازم یدکی رشت

instagram instagram


فروشگاه لوازم‌یدکی چیست؟

فروشگاهی که در آن انواع لوازم‌یدکی خودروهای سنگین، سبک، موتورسیکلت بفروش می‌رسد
شغل فروشگاه لوازم‌یدکی خودرو چیست؟
صاحبان این شغل با خریداری لوازم انواع خودروهای داخلی و خارجی و عرضه آن به مشتریان بازار هدف، هزینه‌ای درازای قیمت اصل جنس و مبلغی به‌عنوان سود خود از مشتریان دریافت می‌کنند.

  1. انواع فروشگاه لوازم‌یدکی
  2. فروشگاه لوازم‌یدکی خودروهای سبک
  3. فروشگاه لوازم‌یدکی خودروهای سنگین
  4. نمایندگی‌های مجاز لوازم یدکی
  5. فروشگاه لوازم‌یدکی موتورسیکلت
سرمایه اولیه لازم برای راه‌اندازی فروشگاه لوازم یدکی چقدر است؟

اجاره‌بهای فروشگاه بستگی به موقعیت مکانی دارد که در هر شهر متفاوت است به قفسه‌بندی و یک کانتر برای فروشنده نیاز دارید و به دستگاه‌ها و تجهیزات چندانی نیاز نداشته یا بهتر است بگوییم به لوکس کاری مغازه وابسته نیست، هرچند طراحی مغازه‌ای شیک و مشتری‌پسند در جذب مشتری بسیار کار آیی دارد.
بخش عمده هزینه‌ها برای سرمایه اولیه راه‌اندازی لوازم یکی مربوط به اجناس فروشگاه است مسلماً هرچقدر سرمایه‌گذاری‌تان در این حوزه بیشتر باشد، به سودآوری بیشتری هم خواهید رسید
برای تأسیس یک فروشگاه کامل با اجناس تکمیل بین 100 تا 200 میلیون تومان در همین تاریخ یعنی تابستان 1400 و با نرخ تورم همین عصر، لازم است.(براییم مغازه حدوداً 20 تا 30 متری)
این نرخ میانگین برای راه‌اندازی یک فروشگاه لوازم‌یدکی تکمیل و کامل است مزایا و معایب شغل فروشگاه لوازم یدکی

مزایای شغل فروشگاه لوازم یدکی چیست؟

    کسب‌وکار خوب و پررونق است
    شغل فروشندگی لوازم یدکی برای راه‌اندازی به سرمایه بسیار بالایی نیازمند است اما هزینه‌های جانبی نظیر دستگاه‌ها و تجهیزات (مانند شغل فروشگاه خواروبار، شغل قنادی، شغل چاپ دیجیتال)را روی دست صاحبان خود نمی‌گذارد و سرمایه اولیه مستقیم صرف خرید لوازم یدکی و قطعات خودرو می‌شود.

معایب شغل فروشگاه لوازم یدکی چیست؟

    با توجه به نوسانات بازار احتمال خواب سرمایه وجود دارد

درآمد ماهیانه لوازم‌یدکی چقدر است؟

درآمد ماهیانه لوازم‌یدکی بر اساس حجم فروش ماهانه، میزان تخفیف‌های ارائه‌شده از طرف کارفرما، و حاشیه سود محصول ارائه‌شده مشخص می‌شود.

سود لوازم‌یدکی چقدر است؟

با توجه به موقعیت مکانی فعالیت شما، بین ۱۵ الی ۳۰ درصد به‌طور میانگین حاشیه سود شغل لوازم یدکی خودرو برآورد می‌گردد که در نوع خود می‌تواند فوق‌العاده باشد.

پروانه کسب برای مغازه لوازم یدکی چقدر است؟
برای گرفتن پروانه کسب، می‌توانید به سازمان ثبت و صدور جواز کسب مراجعه کنید و یا از طریق سامانه آنلاین ایران اصناف مراجعه نمایید.
برای گرفتن جواز کسب فروشگاه لوازم یدکی می‌بایست شرایطی مانند کسب جواز سلامت و عدم اعتیاد به موارد مخدر و مواردی همچون تابعیت کامل جمهوری اسلامی ایران و دیگر موارد را در نظر بگیرید.


فروشگاه آنلاین لوازم یدکی

امروزه فروشگاه های بسیاری اقدام به فروش لوازم یدکی خودرو به صورت آنلاین کرده اند که این موضوع باعث شده افراد دیگر برای خرید لوازم یدکی موردنیازشان دغدغه ای نداشته باشند و به راحتی بتوانند اقدام به خرید کنند. البته افراد باید از فروشگاه های معتبر لوازم یدکی خریداری کنند و اطمینان حاصل کنند که لوازم یدکی که می خواهند خریداری کنند اصل و با کیفیت باشد.

فروشگاه آنلاین لوازم یدکی ترودو که در زمینه فروش لوازم یدکی ماشین فعالیت دارد، یکی از معتبر ترین فروشگاه های عرضه کننده لوازم یدکی اصل و با کیفیت برای انواع خودرو ها می باشد. شما عزیزان می توانید لوازم یدکی مورد نیاز خودروتان را با بالاترین کیفیت و با مناسب ترین قیمت از فروشگاه ترودو خریداری کنید. فروشگاه آنلاین لوازم یدکی ترودو امکان خرید لوازم یدکی انواع خودروها را با ضمانت کیفیت و ضمانت اصالت گارانتی برای مشتریانش فراهم کرده است.
چند قطعه مهم و کاربردی

کلاچ ماشین:
کلاچ در خودروهای دنده دستی نقش مهمی هزینه ایفا می ‌کند. وظیفه‌ کلاچ انتقال گشتاور از پیشرانه به گیربکس خودرو می باشد. و همچنین ارتباط آن ها در اثر فشردن پدال کلاچ قطع میگردد و موجب تعویض دنده بدون وارد شدن آسیب به قطعات داخلی جعبه دنده انجام گردد. خوب است بدانید که کلاچ گشتاور تولیدی پیشرانه را از طریق اصطکاک منتقل مینماید ، بنابراین به مرور زمان و اثر استفاده مکرر  صفحه کلاچ ضخامت خود را از دست داده و لنت‌های روی آن تمام می‌شوند و نیاز به تعویض دارد و در این زماان شما باید یک صفحه کلاچ نو را جایگزین آن نکته ی مهم این است که شما نباید در تعویض آن تعلل کنید زیرا ممکن است سبب شود خودرو دیگر نتواند حرکت کند و همچنین از جنس های اورجینال مدل خودرو و مرغوب استفاده نمایید.

دیسک ترمز: یکی دیگر از مهمترین و حیاتی ترین قطعه در سیستم ترمز خودرو دیسک ترمز آن است .دیسک ترمز  موجب متوقف شدن ماشین از طریق اصطکاک بین لنت و دیسک در هنگام ترمز گیری میگردد.دیسک در زمان ترمز گیری، تحت فشار اصطکاکی بسیار شدید قرار میگیرد و همچنین  افزایش دمای زیادی را را در بر خواهد داشت ، بدین سبب  موجب میشود که دیسک تاب بردارد و در هنگام ترمز گیری خودرو دچار لرزش گردد. در بعضی مواقع استفاده از لنت های نامرغوب و فرسوده موجب میشود روی دیسک خط ایجاد شود  و سبب کاهش قدرت ترمزگیری شود. نکته ی مهم در تعویض دیسک ،تعویض آنها به صورت جفت است یعنی همزمان باید 2 دیسک جلو و یا 2 دیسک عقب تعویض گردند.

کمپرسور کولر خودرو: چنانچه مشکل کولر خودرویتان نشتی در مدار کولر نیست بهتر است کمپرسور آن را چک کنید. کمپرسور های در کولر دارای یک کلاچ میباشند که این کلاچ وظیفه دارد در هنگام نیاز از کمپرسور فعال و غیر فعال کند.معمولا در زمانی که عمر این کلاچ تمام شود کمپرسور دیگر کار نمیکند.البته ممکن است گاها خرابی قطعات داخل خود کمپرسور کولر خودرو موجب از کار افتادگی آن شود. instagram

تماس با گیل دیتا تماس با گیل دیتا

مطالب مشابه


2019 © تمامی حقوق این وب‌سایت برای گیل دیتا محفوظ است.
انصراف
پشتیبانی آنلاین