طراحی سایت شرکت ارکان سازه سانلی

شرکت ارکان سازه سانلی به عنوان یک شرکت سهامی خاص، در بخش خصوصی، تأسیس شده و یکی از شرکت های پیشرو در استان سیستان و بلوچستان است. امروز دامنه توانمندی‌‌های مدیریتی، فنی، مهندسی و اجرایی شرکت ارکان سازه سانلی به عنوان سرمایه‌گذار، تامین‌کننده مالی، توسعه‌دهنده و پیمانکار عمومی (به ‌ویژه خدمات مدیریت پروژه، مهندسی، تدارک، ساخت، نصب، راه‌اندازی، بهره‌برداری و نگهداری) ، شامل راه سازی، ساختمان های آموزشی و اداری، مسکن، پایانه های مرزی و مسافرتی در تمامی سطح استان سیستان و بلوچستان را در بر می‌گیرد.
شرکت ارکان سازه سانلی ده ها پروژه را در استان سیستان و بلوچستان اجرا نموده و در آبادانی و محرومیت زدایی به مردم این استان نقش بزرگی را ایفاد کرده است.
شرکت ارکان سازه سانلی دارای چندین پروژه فعال ، بیش از 300 نفر پرسنل و بیش از 80 دستگاه ماشین الات و تجهیزات می باشد.
این شرکت، در انجام کار با کیفیت مناسب جهت صیانت و حراست از سرمایه‌های ملی، بهره‌برداری بهینه از منابع طبیعی و حفظ محیط‌زیست می‌کوشد و خوشنامی و اعتماد حاصل از پایبندی به تعهدات در مسیر خدمت را، بزرگ‌ترین سرمایه خود می‌داند.
آثار ما به ایجاد رشد و رفاه برای نسل های فعلی و آینده کمک می کند. ما براساس اصول زیست محیطی، اخلاقی و حرفه ای کار می کنیم که منطبق بر بالاترین معیارهای حاکمیتی و شهروندی بین المللی می باشد.

تماس با گیل دیتا تماس با گیل دیتا تماس با گیل دیتا تماس با گیل دیتا

مطالب مشابه


2019 © تمامی حقوق این وب‌سایت برای گیل دیتا محفوظ است.
انصراف
پشتیبانی آنلاین