طراحی سایت پوشاک برند ( گیلان ) لباس کودک و نوزاد

instagram instagram


نکات انتخاب لباس برای کودکان در رده سنی مختلف
ویترین مغازه های پوشاک کودک پر از طرح های متنوع که هر والدینی را برای خرید سر شور و شوق می آورد ولی بهتر است شما قبل از خرید لباس برای بچه ها نکاتی را مد نظر داشته باشید تا فرزند شما در زمان پوشیدن لباس احساس راحتی داشته باشد.
نکاتی برای انتخاب لباس مناسب برای بچه ها
برای انتخاب لباس کودک توجه به امنیت حرف اول را می زند و بهتر است شما لباس هایی را انتخاب نمایید که فاقد دکمه و پاپیون و بند و … می باشند زیرا این وسایل تزیین کننده باعث افزایش خطر خفگی برای کودکان می شوند. اگر لباسی که انتخاب کرده اید دارای بندهای بلند است از خرید آن خودداری نمایید زیرا بند لباس دور دست و پا و گردن کودک شما می پیچد و اگر تمایل دارید لباس فرزند شما دارای تزیینات باشد بهتر است طرح هایی را انتخاب نمایید که تزیینات آن ها به صورت محکم دوخته شده باشند.
لباس کودکان را بر اساس وزن آن ها انتخاب نمایید همچنین برای انتخاب لباسی مناسب سن معیار خوبی به شمار نمی رود. سایز در برندهای مختلف متفاوت می باشد از این رو وزن کودک معیاری مناسب تری برای انتخاب لباس کودک به شمار می رود همچنین توجه داشته باشید که اغلب لباس های کودکان بر اساس سن آن ها دسته بندی می شوند.
لباس کودک باید به گونه ای انتخاب شود که درآوردن و پوشیدن آن راحت باشد و علاوه بر این فرزند شما در هنگام پوشیدن لباس احساس راحتی بیشتری داشته باشد. یقه لباس بهتر است گشاد باشد تا پوشاندن آن و تعویض لباس به سادگی امکان پذیر باشد.
بند و زیپ هایی که در قسمت جلویی لباس وجود دارند نسبت به بند و زیپ هایی که در قسمت پشت لباس وجود دارند پوشیدن آن را راحت تر می کنند همچنین لباسی که برای کودک خود تهیه می کنید باید دارای آستینی راحت باشد.
لباس هایی را برای فرزند خود انتخاب نمایید که قابل شستشو می باشند و علاوه بر این برای دوخت آن ها از پارچه با کیفیت استفاده شده است زیرا کودکان لباس هایشان را خیلی زود کثیف می کنند و شما مجبور هستید لباس آن ها را به صورت مرتب بشویید همچنین جنس پارچه لباس را باید به گونه ای انتخاب نمایید که حساسیت زا نباشد و هیچ آسیبی به پوست فرزند شما وارد نشود.
لباس هایی در دوخت آن ها از الیاف مصنوعی استفاده شده است برای کودکان مناسب نمی باشند و بهتر است شما لباسی را برای فرزند خود انتخاب نمایید که در دوخت آن از پارچه کتان یا نخی استفاده شده است.
با توجه به اینکه کودکان در حال رشد می باشند و اندازه آن ها به سرعت تغییر می کند از این رو بهتر است شما لباسی را برای آن ها انتخاب نمایید که راحت و گشاد هستند همچنین برای خرید لباس کودک هزینه زیادی را متحمل نشوید.
اگر فرزند شما در سنی می باشد که مجبورید برای او از پوشک استفاده نمایید بهتر است لباس هایی را انتخاب نمایید که در قسمت وسط پاها دارای دکمه هستند تا بتوانید به راحتی اقدام به تعویض پوشک نمایید.
 اگر فرزند شما به صورت چهار دست و پا راه می رود بهتر است لباسی را برای او انتخاب نمایید که قسمت پاهایش را بپوشاند و از زانوهایش محافظت نماید.
اگر فرزند شما در سنی می باشد که به تازگی یاد گرفته است لباس های خود را بپوشد بهتر است لباس هایی را برای او انتخاب نمایید که پوشیدن و در آوردن آن ها راحت است زیرا این موضوع باعث تقویت اعتماد به نفس بچه ها می شود.
شلوار فرزند خود را به گونه ای انتخاب نمایید که به جای دکمه و زیپ دارای کمر کش باشد.
دکمه ها و بست های موجود در لباس کودک را کنترل نمایید و لباس هایی را برای فرزند خود انتخاب نمایید که دارای بست های محکم می باشند زیرا ممکن است در طول روز مجبور شوید چندین بار دکمه های لباس فرزند خود را باز و بسته نمایید.
با توجه به اینکه تحرک کودکان زیاد می باشد از این رو بهتر است لباس هایی را برای آن ها انتخاب نمایید که گشاد و راحت می باشند همچنین لباس سرهمی برای بچه های کوچک انتخابی مناسب می باشند.
سر بچه ها نسبت به بدن آن ها بزرگ تر می باشد از این رو بهتر است شما لباسی را برای فرزند خود انتخاب نمایید که در قسمت جلو دارای زیپ یا دکمه می باشد همچنین اگر تمایل دارید لباس یقه بسته ای را برای فرزند خود انتخاب نمایید بهتر است لباسی را انتخاب نمایید که در قسمت شانه دارای دکمه فشاری می باشد.
انتخاب لباس با رنگی مناسب برای کودکان از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما لباسی را برای فرزند خود انتخاب نمایید که دارای رنگی روشن می باشد. رنگ های تند برای کودکان دختر و پسر انتخابی مناسب به شمار می روند.
اگر تمایل دارید برای فرزند خود کلاه بخرید بهتر است کلاه های لبه دار را انتخاب نمایید تا از سر کودک و پوست او در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت نماید.
اگر فرزند شما به سنی رسیده است که می تواند برای انتخاب طرح و رنگ لباس هایش تصمیم گیری نماید بهتر است در هنگام خرید لباس به نظر و سلیقه شخصی او توجه نمایید و انتخاب طرح و رنگ لباس را بر عهده فرزندتان قرار دهید.
بعد از خرید لباس ها ، آن ها را برای حفظ سلامت پوست و سلامت بدن کودکان به خوبی بشویید و لباس های شسته شده را در مکانی پهن کنید که جریان هوا برقرار می باشد و ترجیحا لباس را زیر نور خورشید خشک نمایید.رنگ های شاد و طرح های دوست داشتنی دقیقاً همان چیزهایی هستند که شما را به سمت لباس های کودکانه می کشند. اما برای انتخاب نهایی لباس کودک لازم است راحتی و کاربردی بودن لباس را در نظر بگیرید، کاربردی بودن یعنی بتوانید آن را به راحتی به تن کودک کرده بشویید. در نهایت باید به قیمت لباس کودک هم توجه کنید.

 

انتخاب لباس کودک - امنیت کودک

یرای لباس کودک امنیت حرف اول را می زند. لباس هایی را انتخاب کنید که دکمه، پاپیون و بند نداشته باشند. از خرید لباس های کودک با دکمه های کوچک، بدلیجات دکوری، پاپیون و … اجتناب کنید، چراکه خطر خفگی را برای کودکان در پی دارد. لباس هایی که بندهای بلند دارند ممکن است دور دست و پا یا گردن کودک بپیچد، کاملاً نا امن هستند. مهم ترین نکته آن است که در صورت وجود تزیینات در لباس کودک، این تزیینات به لباس محکم دوخته شده باشند.

 

ویژگی انتخاب لباس کودک,نکاتی برای انتخاب لباس کودک

از خرید لباس های کودک با دکمه های کوچک، بدلیجات دکوری، پاپیون و … اجتناب کنید

 

انتخاب لباس کودک : لباس ضدحریق

برای کودک دلبندتان لباس خواب ضدحریق تهیه کنید. برچسب های روی لباس خواب کودک مشخص می کنند که لباس ضدحریق است یا خیر. اما بهتر است بدانید که دانشمندان هنوز مطالعات کاملی در مورد اثرات شیمیایی پارچه های ضد حریق بر روی سلامتی (درصورت استفاده طولانی مدت) نداشته اند. بعضی از تحقیقات مدعی هستند بین استفاده از این مواد شیمیایی و مشکلات سلامتی، ارتباطاتی وجود دارد؛ مشکلاتی از قبیل تاخیر در رشد فیزیکی و ذهنی کودک، مشکل تیروئید و مشکلات ذهنی مانند مشکل در تفکر و حافظه. اگر این مواد شیمیایی به خوبی در تار و پود پارچه نرفته باشند، می توانند به سادگی به بدن کودک منتقل شوند.

 

اگر نمی خواهید این ریسک را در مورد لباس کودک خود داشته باشید، می توانید از پارچه های گیاهی استفاده کنید و اگر می خواهید از لباس های ضدحریق استفاده کنید، برچسب شستشوی آن را کاملاً مطالعه کنید تا از چگونگی شستشوی این لباس ها مطلع شوید؛ چراکه مواد ضدحریق می توانند به راحتی از تار و پود پارچه جدا شده و به پوست حساس کودک منتقل شوند. به علاوه عدم شستشوی درست این لباس ها باعث می شود اثر ضدحریقی آن ها از بین برود.

 

انتخاب لباس کودک,راهنمای انتخاب لباس کودک

عدم شستشوی درست این لباس ها باعث می شود اثر ضدحریقی آن ها از بین برود

با ساخت اصولی کمد دیواری خونه‌ات را شیک و مدرن کن!

کیف چرم اداری مردانه را نصف قیمت+ارسال رایگان بخر!!(محدود)

 

انتخاب لباس کودک : وزن کودک

لباس کودک را بر اساس وزن کودک تهیه کنید نه سن. در خرید لباس کودک سن معیار مناسبی نیست. سایز در برندهای مختلف متفاوت است؛ به همین دلیل وزن کودک معیار مناسب تری است، هرچند بسیاری از لباس های کودک بر اساس سن کودکان دسته بندی شده اند.

 

راهنمای خرید لباس کودک, بهترین روش انتخاب لباس کودک

لباس کودک را بر اساس وزن کودک تهیه کنید نه سن

 

انتخاب لباس کودک : بهترین ویژگی های لباس

لباس کودک باید به گونه ای باشد که پوشیدن و در آوردن آن ها از تن راحت باشد. لباس پوشاندن به نوزادی که دائماً تکان می خورد، واقعاً سخت خواهد بود. به همین دلیل در ادامه نکاتی ارائه می شود که می توانید از این نکات استفاده کرده و بهترین لباس کودک را تهیه کنید؛ به طوری که پوشاندن لباس کودک دیگر کار سختی نباشد و این کار را برایتان ساده کند:

 

یقه گشاد لباس، پوشاندن آن را به تن کودک راحت می کند. اگر لباسی را باید از سر به کودک بپوشانید، این کار را بسیار سریع انجام دهید؛ چراکه کودکان زمانی که احساس خفگی کنند، می ترسند.

زیپ و بند هایی که در جلوی لباس وجود دارند، نسبت به بندها و زیپ های پشت لباس، پوشیدن لباس را راحت تر می کنند.

آستین گشاد برای لباس کودک، پوشاندن آن را راحت تر می کند.

    پیشنهاد ویژه
    لباس دخترانه,لباس پسرانه,خرید لباس بچگانه

    این ست روفقط اینجا بااین قیمت میتونی بخری!
    لیزر موهای زائد,عوارض لیزر موهای زائد,اصلاح لبخند

    اصلاح فاصله نامناسب بین دندان ها
    لباس دخترانه,لباس پسرانه,خرید لباس بچگانه

    پوشاک ژورنالی کودک با قیمت باورنکردنی

 

بندهایی که بالاتنه و پایین تنه لباس را به هم متصل می کنند، عوض کردن پوشک بچه را سریع تر و راحت تر می کند، چراکه دیگر لازم نیست برای عوض کردن پوشک، تمام لباس های کودک را از تنش در بیاورید.

لباس های قابل شستشو انتخاب کنید. لباس های دارای عبارت «قابل شستشو با ماشین لباسشویی» هنگام شستشو با دست و اتوکشی باعث صرفه جویی در زمان و انرژی شود.

 

نکته هایی برای انتخاب لباس کودک,بهترین روش انتخاب لباس کودک

لباس کودک باید به گونه ای باشد که پوشیدن و در آوردن آن ها از تن راحت باشد

 

انتخاب لباس کودک - خرید هوشمندانه

هوشمندانه خرید کنید. بعضی از بچه ها هرگز به سایز یک نوزاد تازه متولد شده نیستند. بعضی دیگر، بعد از یک ماه به سایز یک نوزاد سه ماهه می رسند. بنابراین، بهترین کار خرید لباس هایی است که برای کودکان ۶ ماه تا ۱ ساله مناسب است. اگر لباس کودک شما کمی بزرگ باشد هیچ اشکالی ندارد؛ کودک شما در این لباس ها بزرگ خواهد شد. به طور کلی، خرید لباس های فصلی ایده خوبی نیست. در نهایت باید بگوییم که پیش بینی سایز کودک تقریباً غیرممکن است. پس بهتر است خودتان را برای این موضوع نگران نکنید.

 

انتخاب درست لباس کودک به دلیل داشتن پوست حساس کودکان از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر به دنبال خرید لباس کودک هستید، بهتر است نکات ارائه شده در این مطلب را با دقت مطالعه کرده و به کار ببرید تا کودکتان بتواند در لباس هایش احساس راحتی کرده و هیچ آسیبی به او وارد نشود.

  instagram

تماس با گیل دیتا تماس با گیل دیتا

مطالب مشابه


2019 © تمامی حقوق این وب‌سایت برای گیل دیتا محفوظ است.
انصراف
پشتیبانی آنلاین