فروشگاه لوازم خانگی توکا استور

instagram instagram
طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی امکان مشاهده و بررسی محصولات را برای مخاطبین فراهم می کند در شرایطی که ممکن است حتی نمایندگی های برند های معروف لوازم خانگی هم موجودی کاملی از محصولات خود در اختیار نداشته باشند، طراحی وب سایت لوازم خانگی به یاری مشتریان می آید.
 ایجاد وب سایت فروشگاه لوازم خانگی تا حد زیادی در وقت و هزینه مشتریان صرفه جویی می کند. ایجاد وب سایت لوازم خانگی در کنار فوایدی که برای مشتریان دارد مزایای بسیاری را در اختیار صاحبان مشاغل نیز می گذارد که در ادامه به این مزایا اشاره خواهیم کرد:

در انتخاب یک کالا، مؤلفه “مقایسه” همواره نقش کلیدی را دارد؛ چرا که خریدار با آشنایی و مطلع شدن از مشخصات ، ویژگی ها و قیمت هر کدام از کالاهای مشابه موجود در بازار به مقایسه آنها پرداخته و در نتیجه یکی را انتخاب می نماید ولی از آنجایی که تمامی برندهای یک محصول در یک فروشگاه عرضه نمی شود لذا خریدار باید زمان زیادی را صرف نماید تا به اغلب فروشگاه ها مراجعه کند و با هر کدام از محصولات آشنا شود.
طراحی سایت لوازم خانگی این مشکل را برطرف کرده است چرا که بدون هیچ محدویت مکانی و زمانی شما می توانید با مراجعه به سایت، براحتی به اطلاعات و مشخصات هر کدام از محصولات لوازم خانگی با برندهای متفاوت دست پیدا نمایید و با با آگاهی از ویژگی ها و قیمت هر کدام به مقایسه آنها بپردازید. و در این حالت فرصت کافی برای انتخاب را در آرامش خواهید داشت. و حتی در صورتی که وب سایت ، فروش اینترنتی نیز داشته باشد کالای مورد نظر خود را بصورت آنلاین سفارش داده و لذت خرید اینترنتی را تجربه کنید.
انتخاب بهترین کالا و یا کالایی که مورد پسند خریدار باشد، فروشندگان را نیز از صرف انرژی زیاد برای شرح دادن اطلاعات و مشخصات کالاها بصورت شفاهی رها می سازد.

در دسترس بودن سایت

امروزه با توسعه بستر اینترنت و دسترسی ساده به اینترنت کاربران هر زمان که در فکر تهیه یک کالای جدید باشند، کافی است گوشی هوشمند خود را برداشته و دقایقی در فضای اینترنت جستجو کنند. در چنین شرایطی بدیهی است که افراد بسیاری دیگر برای استعلام قیمت ها و مقایسه برند های مختلف در بازار ها و فروشگاه های فیزیکی حضور پیدا نمی کنند.
اکثر افراد با مشاهده طراحی وب سایت لوازم خانگی کالای مورد نظر را انتخاب کرده و با استفاده از امکاناتی که در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی گنجانده می شود اطلاعات مورد نیاز خود را تهیه می کنند. از مزایای طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی برای صاحبان مشاغل صرف نظر معرفی محصولات به جامعه بزرگی از مشتریان می توان به کاهش اصطکاک در این مشاغل نیز اشاره کرد.
در شرایطی که اکثر مشتریان از طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی بازدید می کنند و کمتر به فروشگاه ها مراجعه می کنند. صاحبان مشاغل نیازی به ارائه اطلاعات تکمیلی برای تک تک مراجعه کنند گان را نداشته و زمان بیشتری را صرف توسعه تجارت خود می کنند.
ارائه توضیحات کامل و واضح

در ایجاد وب سایت لوازم خانگی تمامی اطلاعات مورد نیاز مشتری در صفحه نمایش محصول گنجانده می شود. مشتری در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی به تمام ویژگی ها و امکانات لوازم خانگی مورد نظر خود دسترسی خواهد داشت. درست است که فروشندگان در فروشگاه ها این خدمات را به خوبی ارائه می دهد اما در مواردی ممکن است فروشنده جزئیاتی که برای مشتری حائز اهمیت است را از قلم بیندازد؛ اما در طراحی وب سایت لوازم خانگی چنین مشکلی هرگز روی نخواهد.
تیم طراحی سایت شرکت رایان در ساخت سایت لوازم خانگی با جمع آوری اطلاعات کامل اجناس شما در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی هیچ نکته ای را از قلم نمی اندازند و مشتری را از جستجو های اضافی بی نیاز می کنند. در ایجاد وب سایت لوازم خانگی مشخصات ظاهری از قبیل، رنگ، اندازه دقیق با ذکر ابعاد و ویژگی های انحصاری که در طراحی هر یک از برند ها مورد استفاده قرار می گیرد، به وضوح درج می شود.
در کنار این اطلاعات در طراحی وب سایت لوازم خانگی اطلاعات مربوط به ویژگی های فنی لوازم خانگی از قبیل میزان ولتاژ مصرفی، نوع موتور، آلیاژ های به کار رفته در تولید محصول نیز در اختیار مشتری قرار می گیرد. ارائه اطلاعات با این میزان از دقت در هیچ فروشگاهی میسر نخواهد شد.
دردسر های حمل و نقل

دردسر های حمل و نقل
طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی یکی دیگر از مشکلات شایع در خرید لوازم خانگی را برای همیشه از میان برداشته است. یکی از عواملی که همواره در خرید این کالاها دغدغه بزرگی برای مشتری به وجود می آورده است این بود که: “حالا چطوری ببریم خونه؟” با ساخت سایت لوازم خانگی این مشکل دیگر وجود خارجی ندارد چرا که زمانی که مشتری در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی کالای خود را انتخاب کرده و اقدام به خرید می کند تنها کاری که باید انجام دهد ریختن یک فنجان چای یا قهوه تازه است و انتظار کشیدن برای دریافت سفارش.
مراحل انتخاب کالا در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی به وضوح مشخص می شوند مراحل خرید و پرداخت نیز به خوبی در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی گنجانده می شوند. در ساخت سایت لوازم خانگی نحوه ارسال سفارش مشتری با نظر مشتری مشخص شده و کالا برای او ارسال می شود. مشتریان زمانی که در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی خرید خود را انجام می دهند نیازی به خروج از منزل نداشته و می توانند کالای خود را درب منزل تحویل بگیرند.
یکی دیگر از مزایای انجام سفارش در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی این است که دیگر نیازی به نگرانی از بابت سالم تحویل گرفتن کالا نخواهید داشت. مسئولیت ارسال کالا همانطور که در طراحی وب سایت لوازم خانگی قید می شود بر عهده ارسال کننده است و از این کالا بدون هیچ آسیبی به دست مشتری می رسد.
تنوع در مدل ها و برند های موجود در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی

از ویژگی های ممتاز ساخت سایت لوازم خانگی این است که دامنه بسیار وسیعی از اجناس را دسته بندی های مشخصی در اختیار مشتری می گذارد. مشتری در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی می تواند با مراجعه به دسته بندی مورد نظر خود از مدل های بیشماری بازدید کند و کالای مورد نظر خود را انتخاب نماید.
در فروشگاه های فیزیکی به دلیل محدودیت فضا امکان به نمایش گذاشتن تمام نمونه ها مقدور نمی باشد؛ اما در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی می توان به طور نامحدود صفحاتی را به کالاهای مختلف اختصاص داده و مدل های بسیار متنوعی را در اختیار مشتری گذاشت.
مشتری در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی می تواند با مشاهده تصاویر با کیفیت کالای مورد نظر و مطالعه ویژگی های اختصاصی کالا که در طراحی وب سایت لوازم خانگی گنجانده شده اقدام به خرید کنند.
خرید اقتصادی

در ساخت سایت لوازم خانگی نکته قابل توجه دیگری نیز وجود دارد و آن تفاوت قیمت های بازار با قیمت های ارائه شده در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی است. در طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی همواره شاهد قیمت هایی پایین تر از قیمت های بازار هستیم.
طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی هزینه های مازاد زیادی را حذف خواهد کرد. شما با هزینه ای که برای طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی می پردازید در کنار جذب مشتریان بیشتر بسیاری از هزینه های جاری در تجارت خود را کاهش می دهید. طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی هزینه برق، اجاره، تجهیز فروشگاه را به کلی کاهش می دهد. از این رو لوازم خانگی در ساخت سایت لوازم خانگی قیمت های مناسب تری خواهند داشت.
افزایش میزان فروش

طراحی سایت فروشگاه لوازم خانگی در روزگاری که یافتن مشتری کار بسیار مشکلی است به کمک تجارت ها می آید. در ایجاد وب سایت لوازم خانگی با ارائه اطلاعات دقیق و فراهم آوردن نکاتی که بیشتر به آن اشاره شد میزان فروش فروشگاه های لوازم خانگی را افزایش می دهند.
نقش طراحی سایت لوازم خانگی در رونق بازار

از آنجایی که ادامه حیات صنعت لوازم خانگی بستگی به تقاضای موثر دارد ، لذا طراحی سایت لوازم خانگی با انتقال سریع و همه جانبه و معرفی کالاهای جدید موجب ترغیب افراد بیشتر به خرید و در نتیجه افزایش تقاضای موثر شده و رونق بازر را در پی دارد.

با نگاهی به صنعت لوارم خانگی در می یابیم که روز به روز تکنولوژی های جدیدی در تولید و ساخت لوازم خانگی بکار گرفته می شود لذا برای آشنایی مردم با این تکنولوژی ها، وب سایت لوازم خانگی بستری کارآمد محسوب می گردد. این نکته را برای طراحی سایت خود در نظر داشته باشید که طراحی سایت تخصص و مهارت ها و شاخصه های خاص خود را دارد.

بیشتر بخوانید : طراحی سایت فروشگاهی
سرویس ها و قابلیت های طراحی وب سایت لوازم خانگی

۱- کالاها

تمامی کالاهای مورد عرضه در فروشگاه یا محصولات تولیدی شرکت شما در این بخش بصورت طبقه بندی شده قرار می گیرند. دسته بندی کالا بر اساس برندها یا کاربردشان (مثلا سرمایشی / گرمایشی، لوازم آشپزخانه، صوتی / تصویری)  و یا مواردی از این قبیل صورت می گیرد.

همچنین بایستی در مورد هر کدام از کالاها به توضیح جامع و مبسوط و بدون اغراق پرداخت و مواردی مانند : نام محصول ، مشخصات تولیدکننده ، کد کالا، مدل ، توان الکتریکی ، ظرفیت و …  و نیز جدول مصرف انرژی برای لوازم خانگی برقی درج گردد. همچنین نحوه کار دستگاه بطور اجمال شرح داده می شود.

در کنار توضیحات کالا، عکس محصول نیز جایگزاری می گردد . تصاویر کالاها در جذب اولیه کاربر بسیار مهم است. از همین رو بایستی  عکس های با کیفیت از نمای کالا و قسمت های داخلی قابل رؤیت را جایگزاری نمود .

۲-  اخبار و مقالات

ارایه مقاله های مرتبط با بازار و صنعت لوازم خانگی برای کاربران آنها را مشتاق تر نموده و همچنین اخبار محصولات جدید وسایل خانگی و اداری و رویدادهای بازار لوازم خانگی وب سایت شما را پُربارتر می کند.

۳- خدمات پس از فروش و نمایندگی ها

شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش و دست اندرکاران آن درج شده و همینطور لیست نمایندگان مجاز فروش در طراحی وب سایت تولیدکنندگان لوازم خانگی و یا در طراحی سایت فروشندگان عمده لوازم خانگی قابل مشاهده است.

۴- گارانتی

در این قسمت شرایط گارانتی توضیح داده شده و خریدار می تواند از طریق وارد کردن سریال کالا از گارانتی و پشتیبانی محصول استفاده نماید.

۵-  نظر سنجی

قسمت بازخورد نظرات برای کسب دیدگاه های خریداران کالا و انتقال آنها به مدیر شرکت یا فروشگاه در راستای گردآوری اطلاعاتی به منظور تعیین میزان رضایت یا دلایل ناخرسندی خریداران صورت می گیرد.

۶-  راهنما

راهنمای استفاده و آموزش کاربرد صحیح هر کدام از لوازم خانگی و نیز روش های نگهداری از کالا، بصورت فایل پی دی اف یا کاتالوگ اینترنتی در این قسمت قرار گرفته و قابل دانلود و مشاهده است.

۷-آرشیو ویدئو

در آرشیو ویدئو  فیلم های آموزشی با مضامین روش نصب و استفاده صحیح از هر کدام از وسایل خانگی آموزش داده شده و برای خریداران قابل مشاهده است

محبوب ترین کالاها، پیشنهادهای ویژه ، امکان امتیازدهی به محصول، مشاهده نتایج کالاهای مشابه  و مقایسه ، اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی همچون فیسبوک، توئیتر، تلگرام و … ، ارسال ایمیل به دوستان  و پرینت مشخصات کالاها از دیگر امکاناتی است که بر جذابیت سایت می افزایند.

طراحی سایت لوازم خانگی

همچنانکه این روزها بحث بر سر بهینه سازی سایت زیاد شده است پیام آوا نیز به صورت تخصصی به این موضوع توجه ویژه دارد. سئو  یا بهینه سازی وبسایت ها با کاربری های مختلف بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است چرا که از این طریق آمار بازدید و ترافیک سایت  بالا رفته و خواسته های مدیران سایت تامین می گردد که پیام آوا در طراحی سایت لوازم خانگی به این اصل مهم توجه ویژه دارد.


instagram

تماس با گیل دیتا تماس با گیل دیتا

مطالب مشابه


2019 © تمامی حقوق این وب‌سایت برای گیل دیتا محفوظ است.
انصراف
پشتیبانی آنلاین