طراحی سایت لوازم آرایشی

instagram instagram
میکاپ و آرایش در طول سال ها دچار تغییر و تحولات زیادی شده است و امروز مردم نمی دانند که لوازم آرایش از چه موادی ساخته شده است.البته بیشتر کمپانی های لوازم آرایشی از قوانین سالم سازی برای ساخت این لوازم استفاده نمی کنند.
شما نیز برای اطمینان خاطر بیشتر می توانید از لوازم آرایش هایی استفاده کنید که تایید سلامت بهداشت جهانی را داشته باشد و حال سوال اینجاست که لوازم آرایش های مدرن از چه چیزی ساخته شده اند.
روغن و وکس :
بیشتر این محصولات حدود 15 تا 50 ماده سازنده دارند و همه آن ها از آب، روغن و وکس تولید شده اند و آب موجود در این لوازم مواد دیگر را در خود حل می کند و این کار باعث می شود که مواد به راحتی با یکدیگر ترکیب شوند ، روغن و وکس نیز باعث نرم شدن لوازم آرایش می شوند. و آن ها همچنین به صاف شدن پوست کمک می کنند.
مواد نگهدارنده :
لوازم آرایش حاوی نگهدارنده نیز هستند، مثل غذا ها. لوازم آرایش نیز نیاز به موادی دارند تا بتوان در طولانی مدت از آن ها استفاده کرد و از این رو مواد مختلفی به عنوان نگهدارنده در این مواد استفاده می شود.
ترکیبات شیمیایی :
بسیاری از مواد شیمیایی نیز در لوازم آرایش به کار رفته است و طبیعتاً امولسیون کننده ها نیز از این مواد می باشند . امولسیون کننده یک ماده شیمیایی است که از روغن و آب تشکیل شده است. ترکیبات شیمیایی به کار رفته در لوازم آرایشی باعث می شود پوست صورت تغییر رنگ دهد، همچنین در خوشبو تر کردن، براق شدن و یا مات شدن پوست صورت تأثیرگذار است اما چنانچه دنیای مد نمناک اشاره کرده است یکی از ترکیبات خطرناک موجود در لوازم آرایشی، افلاتوکسین ها هستند که مواد تولید شده توسط قارچ ها به شمار می روند و بسیار سمی و خطرناک هستند.
ماده رنگ کننده :
مواد آرایشی حاوی یک ماده رنگ کننده می باشند و این مواد می توانند شامل مواد معدنی، گیاهان و حتی حیوانات نیز باشند . وزارت بهداشت مسئول قانون گذاری بر واردات لوازم آرایش به کشور است و و لوازم آرایش را براساس پاک کنندگی، زیباسازی، افزایش جذابیت ظاهری و یا تغییر ظاهر بدون تاثیر سوء روی ساختار یا عملکرد بدن دسته بندی می کند.
instagram

تماس با گیل دیتا تماس با گیل دیتا

مطالب مشابه


2019 © تمامی حقوق این وب‌سایت برای گیل دیتا محفوظ است.
انصراف
پشتیبانی آنلاین