فروشگاه آنلاین مبلمان و دکوراسیون داخلی رشت

instagram instagram

مقدمه طراحی سایت مبلمان

طراحی سایت مبلمان چیست؟ آیا یک فروشگاه تولید و عرضه مبلمان، به سایت نیازمند است؟ این سایت بایستی چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ بگذارید در همین ابتدا از دلیل یا دلایل لزوم طراحی سایت برای شما بگوییم. اصلا ما چرا به طراحی سایت نیازمندیم؟

دلایل طراحی سایت مبلمان چیست؟

در جهانی که آن را دنیای تکنولوژی می‌خوانیم، حضور در دنیای مجازی، حرف اول و آخر را می‌زند. ما به واسطه حضور در این دنیا با دیگران مرتبط می‌شویم، نیازهایمان را برطرف می‌کنیم و به کسب و کارمان رونق می‌بخشیم. با این حال اگر در ابتدای راه هستید و کسب و کار نوپایی دارید، فراموش نکنید که طراحی یک وبسایتِ مختص به کسب و کار، تنها یک ایده لوکس و چشم نواز نیست. بلکه همین وبسایت می‌تواند بازاریابی شما را تا حد زیادی تقویت کرده و بدین واسطه به کسب و کارتان رونقی افزون بخشد و شما را در راه رسیدن به اهداف تجاری‌تان مساعدت نماید.
پس اگر صاحب سرمایه هستید و کسب و کاری را راه اندازی نموده اید، همین الان تصمیم خودتان را بگیرید و اولین گام را موفق بردارید. طراحی سایت را جدی تلقی کنید و برای انجام آن هر چه زودتر اقدام نمایید. ما نیز در اینجا هستیم تا کمک حال شما باشیم و در این مسیر، ایده‌های نو و جدیدی را به سمع و نظر شما برسانیم. در این مقاله از طراحی سایت گالری مبل، بیشتر خواهیم گفت.


طراحی سایت برای فروشندگان مبلمان و دکوراسیون داخلی:
اکثر مشتریان با مواجهه با ظاهر شیک و نورپردازی نمایشگاه و فروشندگان کاربلد و از همه مهمتر کالای باکیفیت، از شما خرید می‌کنند و حس خوب فروش و سود را به راحتی تجربه می‌کنید، اما تا زمانی این اتفاق تکرار می‌شود که مشتری‌ شما را ببیند. با توجه به شرایط حال حاضر در تمام دنیا، حضور قدرتمند در فضای مجازی یکی از الزامات فروشندگان است، طراحی و سئو سایت مبلمان یکی از راه‌های بسیار مفید است که همیشه شما را در مقابل دیدگان مشتری قرار می‌دهد و شانس فروش را چندین برابر افزایش می‌دهد. داشتن سایت مبلمان مانند درب جدیدی در فروشگاه شماست که مقابل چشمان مشتریان که بصورت فیزیکی مراجعه نمی‌کنند، قرار دارد. در ضمن وجود سایت ارتباط شما با مشتریان سابق را هم قوی‌تر می‌کند و آن‌ها از محصولات و طرح‌های جدید شما با خبر می‌شوند و احتمال فروش از این طریق هم افزایش می‌یابد.
 
طراحی سایت برای گارگاه‌ها و تولیدکنندگان مبلمان و تجهیزات دکوراسیون داخلی:
عموما تولیدکنندگان مبلمان و تجهیزات دکوراسیون داخلی در فضاهای  کارگاهی مشغول به کار هستند و در این فضا‌ها خبری از ویترین و یا نورپردازی حرفه‌ای نیست. اکثرا خریداران در مراجعه به این کارگاه‌ها سفارشات خود را بر اساس تصاویر بی‌کیفیت و یا توصیفات شخصی به انجام می‌رسانند و از این‌رو بسیار پیش می‌آید که سفارش نهایی مشتری با آنچه که در ذهن داشته است تفاوت بسیاری دارد. در موارد این چنینی اشکال از کارگاه و  تولیدکننده نیست بلکه ابزار های طراحی مناسبی در اختیار مشتری و سازنده قرار داده نشده است.
راه‌اندازی و طراحی سایت مبلمان امکاناتی در اختیار فروشندگان می‌گذارد که با استفاده از فضای مجازی تمامی قابلیت‌های خود در قالب یک سایت شیک در معرض دید کاربران بگذارند و خدمات مناسب را به مشتریان عرضه کنند. در ساخت سایت مبلمان برای کارگاه‌ها، بخش‌هایی متنوعی قرار دارد که سفارش مبلمان را برای مشتریان تا جای ممکن ساده و لذت بخش می‌کند.

چرا طراحی سایت مبلمان مهم است؟

بسیاری از مشتریان ترجیح می‌دهند مبلمان مورد نظرشان را از داخل خانه و به صورت آنلاین خرید کنند. تعداد این دست از مشتریان روز به روز در حال افزایش است. وب سایت‌های فروش مبلمان این امکان را به آن‌ها می‌دهد. اما دلیل چیست؟ و چرا این موضوع اهمیت دارد؟
  1.     
  2. طراحی سایت مبلمان، سرعت بیشتر خرید و فروش را به همراه می‌آورد
زمانی که ما در یک زمان واحد می‌توانیم سایت‌های گوناگون را بالا و پایین کرده و از محصولات موجود در فروشگاه‌های آنلاین دیدن کنیم، دیگر چه دلیلی وجود دارد که زمان زیادی را صرف کرده و به‌طور فیزیکی به محل عرضه و فروش محصولات سر بزنیم. لذا همین مسئله یکی از مهمترین دلایلی است که باعث می‌شود افراد به جای خرید از بازار، سر زدن به وب سایت‌ها و خرید آنلاین را ترجیح دهند. از این رو چنانچه کسب و کار شما به تولید و توزیع مبلمان مربوط می‌شود، توصیه ما این است که با طراحی سایت مبلمان، مشتریان بیشتری را جذب نمایید. یادتان باشد که جذب مشتریان بیشتر تنها یکی از صدها مزایای این کار است.
  1.     
  2. جلب اعتماد مشتری
به عنوان مثال، شغل شما فروش مبلمان است و قصد دارید از سراسر کشور مشتری جذب نمایید. جذب مشتری بدون جلب حس اعتماد او، غیرممکن است. طراحی سایت مبلمان سبب می‌شود تا شما تمامی مشخصات مربوط به یک کالای خاص را درون وب سایت قرار داده و اینگونه، حس اعتماد مشتری را جلب نمایید. معادله ساده‌ای به نظر می‌رسد؛ کافی است مشتری  به وب سایت شما سر زده و از محصول مورد نظر و ویژگی‌های مرتبط با آن، به خوبی مطلع شود. آن زمان وی آن کالای خاص را انتخاب و آن را در سبد خریدش قرار می‌دهد. نکته‌ای که ذکر آن در اینجا ارزش دارد این است که سعی کنید درون وبسایت، اطلاعاتی کافی و مفید را در ارتباط با محصولات قرار دهید تا جای هیچ شک و شبهه‌ای برای مشتری باقی نماند.
  1.     
  2. طراحی سایت تولید کنندگان مبل و تسهیل شرایط برای ارسال کالا
این روزها فروشگاه‌های آنلاین مبلمان، محصولاتشان را برای دورترین مقاصد ارسال می‌کنند. اما آیا این مهم بدون طراحی سایت، امکان پذیر است؟ جواب منفی است. شما با طراحی سایت مبلمان می‌توانید زمان و محل ارسال کالا را با مشتری هماهنگ کرده و محصول را برای وی بفرستید. پس تسهیل شرایط برای ارسال به درب منزل، یکی از مهمترین دلایلی است که در نهایت باعث می‌شود افراد، خرید آنلاین را به خرید فیزیکی ترجیح دهند.
  1. تنوع بیشتر در محصول
طراحی سایت مبلمان اداری و منزل، یکی از بهترین خدماتی است که صاحبان کسب و کار در این حوزه، می‌توانند از آن بهره ببرند. اما به چه دلیل طراحی سایت در این زمینه تا این حد مهم است؟ یکی از مهمترین فواید استفاده از وب سایت‌ها برای مشتری،  بهره مندی از تنوع محصولات است. زمانی که مشتری می‌تواند با در دست داشتن یک دیوایس، ساعت‌ها در فروشگاه‌های آنلاین به جستجو بپردازد، قطعا فرصت بیشتری برای سر زدن به فروشگاه‌های متنوع وجود خواهد داشت. لذا همین تنوع در نهایت باعث می‌شود تا مشتری خرید آنلاین را به خرید فیزیکی ترجیح دهد.
  1. معرفی بهتر برند با هزینه کمتر
راه‌های بسیاری برای معرفی برند مبلمان وجود دارد؛ چاپ تراکت، تبلیغات تلویزیونی، بیلبوردها و... اما هیچ کدام از این‌ها از توانایی به‌روزرسانی برخوردار نیستند. شما فرض را بر این بگذارید که تغییری کوچک در کسب و کار شما اتفاق افتاده است. این تغییر را چگونه می‌خواهید به اطلاع مشتری برسانید؟ اگر بخواهید بیلبورد را عوض کنید یا سفارش چاپ مجدد تراکت بدهید، هزینه زیادتری را باید بپردازید؛ در حالی که وب سایت قابلیت به‌روزرسانی دارد و بدین واسطه هم سریع‌تر عمل می‌کند و هم هزینه کمتری را روی دست شما خواهد گذاشت. ازین رو معرفی بهتر برند، یکی از مهمترین ویژگی‌های طراحی سایت مبلمان به حساب می‌آید.
مدت زمان و هزینه طراحی سایت مبلمان چقدر است؟ این موضوع ارتباط تنگاتنگی با کیفیت کار دارد. مسلما هر چقدر کیفیت کار بالاتر باشد، مدت زمان و هزینه مربوط به آن نیز بالاتر خواهد بود.


مواردی که می تواند در طراحی سایت مبلمان تاثیر مثبت داشته باشند:

تنوع محصولات و تنوع تصاویر از نحوه چیدمان برای هر محصول
توضیحات کیفی برای هر محصول
دسته بندی مناسب محصولات (مبلمان راحتی، کلاسیک، اداری و…)
امکان خرید اینترنتی و پرداخت آنلاین
صفحه ای مجزا برای معرفی فروشگاه (آدرس، تلفن، تصاویری از فروشگاه، ساعات کاری و…)
طرح های تشویقی و تخفیفات دوره ای
و بسیاری از موارد دیگر…
طراحی سایت مبلمان باید از لحاظ ظاهری به گونه ای باشد که مشتریان را به خود جذب کند. همچنین باید از لحاظ ساختاری طوری طراحی شود که کاملا بهینه بوده و مطابق الگوریتم های جستجو در سایت های جستجوگر مانند گوگل باشد یا به عبارت دیگر سئو سایت بالایی داشته باشد. بهینه بودن سایت به این معنی است که سایت شما در کنار گرافیک جذاب و چشم نواز دارای سرعت بالایی باشد. بالا بودن سئو سایت هم باعث می شود سایت شما در نتایج جستجوی گوگل در صفحات ابتدایی قرار گیرد و این موجب بالارفتن احتمال بازدید کاربران و در نتیجه دیده شدن سایت و محصولات شما می شود.
instagram

تماس با گیل دیتا تماس با گیل دیتا

مطالب مشابه


2019 © تمامی حقوق این وب‌سایت برای گیل دیتا محفوظ است.
انصراف
پشتیبانی آنلاین