آموزش سئو و نحوه بهینه سازی و افزایش رتبه سایت در گوگل

قصد داریم یک دوره مقاله محور تخصصی ، کامل و جامع ، و البته به شکل رایگان در زمینه آموزش سئو و نحوه افزایش رتبه سایت ، در سایت میزفا برگزار کنیم ( سئو یا همان SEO یعنی بهینه سازی سایت یا به زبان ساده‌تر افزایش رتبه سایت در گوگل)، یقین داریم دوره‌ ای که قصد برگزاری آن را داریم یکی از جامع ترین و تخصصی ترین دوره های اموزش سئو در فضای وب سایت های فارسی زبان است. در این دوره سعی خواهد شد به شکل گام به گام و به زبان ساده مطالب به روز و تازه ارائه شود به شکلی که این نکات و مقالات مفید بتواند در سئو و بهبود رتبه سایت شما تاثیرگذار باشد.
در آموزش رایگان سئو سایت میزفا سعی شده از 0 تا 100 به شکل تخصصی ولی با زبان ساده و شیوا طوری آموزش داده شود که هم برای تازه‌کاران مفید واقع شود و هم همکارانی که در این زمینه فعالیت دارند. کیفیت در مقاله های آموزشی سئو سایت و همینطور نظم در سرفصل های آموزشی SEO به خوبی می‌تواند پاسخ آنکه سئو را از کجا شروع کنیم را بدهد. امیدواریم با ما همراه باشید تا در مبحث یادگیری و آموزش سئو سایت و بهینه سازی سایتهای فارسی قدمی مفید و نو در فضای کسب و کار آنلاین برداریم.

چرا یادگیری سئو مهم است؟
هر مدیر وبسایتی یکی از اهداف یا آرزو هایش این است که وبسایتی  با مخاطبان با ارزش داشته باشد و از اینکار هدف هایی که دارد برسد همانند فروش محصولات، کسب در آمد و غیره، (نکته: صرفا پربازدید بودن سایت هدف خوبی نخواهد بود، یک مخاطب هدف ارزشی چند برابر نسبت به یک بازدیدکننده معمولی دارد) حال یکی از این راه‌ها برای کسب این مخاطبان سودمند، سئو و بهینه سازی سایت است. سئو چیزی نیست که در سایتی یک شبه بتوان به آن به شکل اصولی دست یافت، این پروسه سئو کردن، بستگی به نوع سایت شما و همینطور رقبا دارد، گاهی ممکن است در یک سایت ۲ ماهه به نتیجه برسیم و گاهی ممکن است ۲ سال هم زمان کمی باشد. به هر حال حداقل زمان مورد نیاز برای سئو از نگاه بنده و خیلی از مهندسین سئو حداقل ۲ ماه است. این زمان مربوط به بالا آوردن سایت در نتایج گوگل است وگرنه حفظ رتبه سایت که یک پروسه تمام نشدنی است، به عبارتی کسب رتبه یک طرف، حفظ رتبه طرف دیگر.
اگر نکات مهم و طلایی این دوره جامع مجازی آموزش سئو به دقت اجرا کنید و صبر پیشه کنید موفقیت شما بالای ۹۰ درصد می‌باشد. به این نکته توجه داشته باشید که هر چند طراحی سایت نقش بسیار مهمی در سئو دارد و اگر شما بهترین وب سایت را طراحی کرده باشید و بهترین محصولات را داشته باشید با بهترین تیم پشتیبانی را به خدمت گرفته باشید ولی دیده نشوید چه سود؟ بنابراین طراحی سایت و سئو در کنار هم می‌توانند یک کسب و کار را موفق گردانند. پس برای کسب موفقیت خود با دوره آموزش رایگان SEO سایت میزفا همراه باشید.

تماس با گیل دیتا تماس با گیل دیتا

مطالب مشابه


مطالب بیشتر...

2019 © تمامی حقوق این وب‌سایت برای گیل دیتا محفوظ است.
انصراف
پشتیبانی آنلاین